Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
Indeks  Szukaj  Latest imagesLatest images  Rejestracja  Zaloguj  

 

 loicowe

Go down 
2 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutorWiadomość
loic
Czokapik
loic


Liczba postów : 160
Wiek : 12321
Registration date : 18/11/2008

loicowe - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: loicowe   loicowe - Page 3 Icon_minitimeNie Lis 30, 2008 7:27 pm

zaśmiał się, przyciągając ją do siebie-do nowego jorku? do kapmusu, czy do twoich rodziców?-nie oszukujmy się, mimo tego że miał tysiąc lat, ta wizja go nieco przerażała-ale na lodowisko możesz mnie zabrać-uśmiechnął się lewym kącikiem, całując oliwię w szyję znów.
Powrót do góry Go down
olivia
Czokapik
olivia


Liczba postów : 174
Wiek : 19
Registration date : 18/11/2008

loicowe - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: loicowe   loicowe - Page 3 Icon_minitimeNie Lis 30, 2008 7:38 pm

- do moich rodziców - odpowiedziała przekrzywiając głowę w bok i pocałowała loica w zarys szczęki - chyba się nie boisz, co? - ona by się bała, jej ojciec bywał perfidny, bo szukał odpowiedniego kandydata na męża swojej córeczki - rockefeller jest ogromne, poznam cię z moimi przyjaciółkami.
Powrót do góry Go down
loic
Czokapik
loic


Liczba postów : 160
Wiek : 12321
Registration date : 18/11/2008

loicowe - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: loicowe   loicowe - Page 3 Icon_minitimeNie Lis 30, 2008 7:43 pm

-nie no, co ty. nie ma się czego bać, tak myślę-hahahahehi, załóżmy, że potrafił świetnie kłamać. miał wprawę, bo w domu zawsze coś psuł, a potem potrafił się świetnie wykręcić i wkręcić, omk, w to brata-dużo masz przyjaciółek?-odsunął, na razie, od siebie wizję poznania jej rodziców.
Powrót do góry Go down
olivia
Czokapik
olivia


Liczba postów : 174
Wiek : 19
Registration date : 18/11/2008

loicowe - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: loicowe   loicowe - Page 3 Icon_minitimeNie Lis 30, 2008 7:51 pm

- przyjaciółki tylko dwie, znamy się od dziecka. natalie mieszka w sydney i klonuje muszki w laboratorium, a kelly w los angeles i robi karierę w filmach. widujemy się tylko czasami, na święta, albo na wakacje, kiedy jeździmy do siebie. no i poza tym dużo, dużo znajomych będzie akurat w nowym jorku, moglibyśmy pójść na rockefeller właśnie w sylwestra, świetnie to wszystko wygląda na żywo - nawet się trochę rozmarzyła i oparła policzek na ramieniu loica.
Powrót do góry Go down
loic
Czokapik
loic


Liczba postów : 160
Wiek : 12321
Registration date : 18/11/2008

loicowe - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: loicowe   loicowe - Page 3 Icon_minitimeNie Lis 30, 2008 7:57 pm

-pewnie z tobą pojadę-zaśmiał się jakoś tak cicho. ohoo, zdziwił się, bo strasznie był uległy. to znaczy tylko oliwii, jeśliby się głębiej zastanowić. nie przeszkadzało mu to jakoś specjalnie, ani nie godziło w jego dumę-będę tylko musiał powiedzieć rodzicom.
Powrót do góry Go down
loic
Czokapik
loic


Liczba postów : 160
Wiek : 12321
Registration date : 18/11/2008

loicowe - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: loicowe   loicowe - Page 3 Icon_minitimeWto Gru 02, 2008 9:55 pm

siedział, myślał, kontemplował i zapychał się jakąś pizzą :<.
Powrót do góry Go down
olivia
Czokapik
olivia


Liczba postów : 174
Wiek : 19
Registration date : 18/11/2008

loicowe - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: loicowe   loicowe - Page 3 Icon_minitimeWto Gru 02, 2008 10:00 pm

a olivia akurat wracała z uczelni i pomyślała, że wpadnie do loica. obciągnęła teraz granatową sukienkę i zapukała, wzdychając ciężko.
Powrót do góry Go down
loic
Czokapik
loic


Liczba postów : 160
Wiek : 12321
Registration date : 18/11/2008

loicowe - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: loicowe   loicowe - Page 3 Icon_minitimeWto Gru 02, 2008 10:04 pm

myślał, że to jakiś koleżka, który powiedział, że może wpadnie. ale ucieszył się jeszcze bardziej, kiedy zobaczył, że to oliwia!-cześć-uśmiechnął się szeroko, bo załóżmy, że dawno się nie widzieli.
Powrót do góry Go down
olivia
Czokapik
olivia


Liczba postów : 174
Wiek : 19
Registration date : 18/11/2008

loicowe - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: loicowe   loicowe - Page 3 Icon_minitimeWto Gru 02, 2008 10:07 pm

no właśnie, toteż olivia uśmiechnęła się może trochę zakłopotana i odgarnęła kosmyk włosów za ucho. miała wrażenie, że loic po prostu nie chce z nią rozmawiać, ale przyszła, by upewnić się, że u niego wszystko jedno.
- czee-eść, mogę wejść? - zapytała niepewnie.
Powrót do góry Go down
loic
Czokapik
loic


Liczba postów : 160
Wiek : 12321
Registration date : 18/11/2008

loicowe - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: loicowe   loicowe - Page 3 Icon_minitimeWto Gru 02, 2008 10:13 pm

-cześć-chyba już mówił-możesz, dawno cię nie widziałem, co robiłaś? jedziesz na święta, czy jednak zostajesz? no i masz anemię?-omk, nie poznaję go, czasem dostawał takiego ataku, ale działo się to naprawdę rzadko, przynajmniej on tak uważał. wciągnął ją do środka.
Powrót do góry Go down
olivia
Czokapik
olivia


Liczba postów : 174
Wiek : 19
Registration date : 18/11/2008

loicowe - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: loicowe   loicowe - Page 3 Icon_minitimeWto Gru 02, 2008 10:18 pm

olivii było w sumie trochę przykro, najwyraźniej loic zapomniał, że lekarze mówili, że ma anemię, a na święta miał pojechać z nią do nowego jorku.
- miałeś pojechać ze mną - wydukała cichutko i spuściła wzrok na swoje czaderskie kozaczki jimmy'ego choo.
Powrót do góry Go down
loic
Czokapik
loic


Liczba postów : 160
Wiek : 12321
Registration date : 18/11/2008

loicowe - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: loicowe   loicowe - Page 3 Icon_minitimeWto Gru 02, 2008 10:23 pm

-wiem. i pojadę, ale liczyłem na to, że może jednak będziesz chciała zostać z paryżu-naprawdę bał się poznać jej rodziców i tak dalej. usiadł na kanapie i wciągnął ją na kolana-nawet rozmawiałem z ojcem o tym-bo on jest rodzinny, czy coś, i musiał z nimi wszystko uzgodnićxd.
Powrót do góry Go down
olivia
Czokapik
olivia


Liczba postów : 174
Wiek : 19
Registration date : 18/11/2008

loicowe - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: loicowe   loicowe - Page 3 Icon_minitimeWto Gru 02, 2008 10:34 pm

olivia mimo wszystko czuła się głupio, bo ona miała swój urojony świat i z tego właśnie powodu, czuła, że loic już jej nie chce i tak dalej.
- jeśli nie chcesz, loic, ja nie będę cię zmuszała, chociaż strasznie mi na tym...i na tobie zalezy...i w ogóle...- nadal wpatrywała się w swoje stopy, którymi teraz trochę machała.
Powrót do góry Go down
loic
Czokapik
loic


Liczba postów : 160
Wiek : 12321
Registration date : 18/11/2008

loicowe - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: loicowe   loicowe - Page 3 Icon_minitimeWto Gru 02, 2008 10:39 pm

też powinno mu być głupio, albo jakoś podobnie, ale był rodzinny i tak dalej, więc cieszył się dziecięco z takich wyznań i takie podobne-nie zmuszasz mnie, naprawdę. chcę jechać-brzmiał stanowczo, powinna chociaż trochę uwierzyć. pocałował ją aż, z nadmiaru wrażeń.
Powrót do góry Go down
olivia
Czokapik
olivia


Liczba postów : 174
Wiek : 19
Registration date : 18/11/2008

loicowe - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: loicowe   loicowe - Page 3 Icon_minitimeWto Gru 02, 2008 10:47 pm

uśmiechnęła się blada i potarła nosem, zapewne zimnym i cieplutki i lekko szorstki policzek loica.
- tęskniłam. bardzo - wyznała mu szeptem, by teraz mocno się do niego przytulić, co oznaczało, że naprawdę tęskniła. i sama nie wierzyła w to, że tak szybko się zaangażowała.
Powrót do góry Go down
loic
Czokapik
loic


Liczba postów : 160
Wiek : 12321
Registration date : 18/11/2008

loicowe - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: loicowe   loicowe - Page 3 Icon_minitimeWto Gru 02, 2008 10:58 pm

-to bardzo dobrze-okej, taki stan rzeczy mu odpowiadał i tak dalej. mógłby w sumie zacząć gadać, ale opamiętał się i ugryzł w język. zamiast mówić, pocałował ją w szyję, bo była blisko i była zachęcająca.
Powrót do góry Go down
olivia
Czokapik
olivia


Liczba postów : 174
Wiek : 19
Registration date : 18/11/2008

loicowe - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: loicowe   loicowe - Page 3 Icon_minitimeWto Gru 02, 2008 11:03 pm

to tylko olivia i nie możemy od niej zbyt wiele wymagać; spodziewała się raczej, że loic odpowie to samo, więc tymczasem podniosła się z jego kolan i całe szczęście, zadzwonił jej telefon, więc przeprosiła go na chwilę i odebrała. dzwonił daniel, nauczyciel francuskiego w szkole, w której była praktykantką i chciał się z nią umówić na kolację, czy jakoś tak.
- niee, wybacz dan, ale jestem teraz raczej zajęta - odpowiedziała, opierając tyłek o parapet.
Powrót do góry Go down
loic
Czokapik
loic


Liczba postów : 160
Wiek : 12321
Registration date : 18/11/2008

loicowe - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: loicowe   loicowe - Page 3 Icon_minitimeWto Gru 02, 2008 11:12 pm

ochryste, pomyślał loic i widział przed oczami miliard tych gapiących się na jej tyłek małolatów, których uczyła. no i biedny, naprawdę biedny, gapił się na nią. założył ręce na swojej, niesamowicie imponującej, kla tce piersiowej.
Powrót do góry Go down
olivia
Czokapik
olivia


Liczba postów : 174
Wiek : 19
Registration date : 18/11/2008

loicowe - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: loicowe   loicowe - Page 3 Icon_minitimeWto Gru 02, 2008 11:18 pm

- oookej. więc jutro wpadnę na przerwie na lunch, okay? do zobaczenia - nacisnęła czerwona słuchawkę i wrzuciła z powrotem telefon do torebki, by odłożyć ją na stolik. ona opadła obok loica, blado się uśmiechając - na czym skończyliśmy?
Powrót do góry Go down
loic
Czokapik
loic


Liczba postów : 160
Wiek : 12321
Registration date : 18/11/2008

loicowe - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: loicowe   loicowe - Page 3 Icon_minitimeWto Gru 02, 2008 11:22 pm

-na chybaaaaa na-podrapał się pod okiem-kto to?-udawał, że wcale go to nie interesuje, chociaż może mu nie wychodziło, bo loic był zwyczajnie zazdrosny, chociaż nawet za miliard złotych rubli się do tego nie przyzna. loi to loi.
Powrót do góry Go down
olivia
Czokapik
olivia


Liczba postów : 174
Wiek : 19
Registration date : 18/11/2008

loicowe - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: loicowe   loicowe - Page 3 Icon_minitimeWto Gru 02, 2008 11:29 pm

- nie mówiłam ci? kolega ze szkoły, w której uczę, jest strasznie sympatyczny, przychodzi na moje lekcje i pilnuje dyscypliny, chłopcy się go nawet trochę boją, no wiesz facet to facet i ostatnio strasznie mi pomaga - odpowiedziała, chyba sobie nawet nie zdając sprawy z tego, że loic moze byc zazdrosny, bo ona twierdziła, że on wcale się nią nie interesuje.
Powrót do góry Go down
loic
Czokapik
loic


Liczba postów : 160
Wiek : 12321
Registration date : 18/11/2008

loicowe - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: loicowe   loicowe - Page 3 Icon_minitimeWto Gru 02, 2008 11:37 pm

-nie mówiłaś-wysłuchał więc w spokoju-aha, no jasne-wstał, wyjął jakiś kubek i szukał czegoś do picia. nic nie rozbił na szczęście, ale nie znalazł też nic. wlał więc sobie wody z kranu, fuj w sumie-to bardzo miło z jego strony-przypomniał sobie o planach w związku z tymi kretynami których uczy, tj. nasłać na nich mafię z pruszkowa. miał teraz nowy, bardziej szkodliwy, celxd.
Powrót do góry Go down
olivia
Czokapik
olivia


Liczba postów : 174
Wiek : 19
Registration date : 18/11/2008

loicowe - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: loicowe   loicowe - Page 3 Icon_minitimeWto Gru 02, 2008 11:46 pm

- prawda? - uśmiechnęła się delikatnie i oparła głowę o oparcie, jeje, pozdro milutkie i poprawne stwierdzenia - miałam się dziś z nim spotkać w ramach podziękowania za pomoc, przy napisaniu sprawozdania z tego miesiąca nauki w paryżu, dla tych z yale, ale na śmierć zapomniałam.
Powrót do góry Go down
loic
Czokapik
loic


Liczba postów : 160
Wiek : 12321
Registration date : 18/11/2008

loicowe - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: loicowe   loicowe - Page 3 Icon_minitimeWto Gru 02, 2008 11:52 pm

w sumie to biedny-to znaczy, spotykasz się z nim teraz?-nie wiedział, czy pójdzie, czy nie. może porozumiewali się jakimś tajnym kodem, jak to bywa w środowisku nałczycieli. wcale nie chciał żeby szła i tu teraz problem, bo oliwia na pewno zrozumie to nie tak jak potrzeba.
Powrót do góry Go down
olivia
Czokapik
olivia


Liczba postów : 174
Wiek : 19
Registration date : 18/11/2008

loicowe - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: loicowe   loicowe - Page 3 Icon_minitimeSro Gru 03, 2008 12:03 am

właśnie. spojrzala na niego zaskoczona i otworzyła nawet na moment usta, zwilżając je za chwilę językiem.
- nie, przecież słyszałeś, że jestem zajęta, prawda? chyba, że bardzo chcesz to sobie pójde do domu, bo raczej nie umawiam się z dwojgiem facetów naraz - wstała nawet i obserwowała go teraz, jakoś tak dziwnie przybitym wzrokiem.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





loicowe - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: loicowe   loicowe - Page 3 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
loicowe
Powrót do góry 
Strona 3 z 4Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Montmartre.-
Skocz do: