Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
Indeks  Szukaj  Latest imagesLatest images  Rejestracja  Zaloguj  

 

 loicowe

Go down 
2 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutorWiadomość
loic
Czokapik
loic


Liczba postów : 160
Wiek : 12321
Registration date : 18/11/2008

loicowe - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: loicowe   loicowe - Page 2 Icon_minitimeWto Lis 25, 2008 12:39 am

-rodzeństwo to nic przyjemnego-wzdrygnął się aż-ale możesz poznać mojego brata-podrapał się po karku-myślałem, że zostaniesz-zmarszczył czoło. taką właśnie miał nadzieję, ale nie chciał jej do niczego zmuszać, junoł;d.
Powrót do góry Go down
olivia
Czokapik
olivia


Liczba postów : 174
Wiek : 19
Registration date : 18/11/2008

loicowe - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: loicowe   loicowe - Page 2 Icon_minitimeWto Lis 25, 2008 12:47 am

- a mogę? - zapytala, ale takie pytania zaliczamy do cyklu olivia ma dałna i tak dalej. podrapała się po chudym, prawie wklęsłym brzuchu, obserwując uważnie luika - chętnie poznam twojego brata, tylko musisz go tutaj nawet zaprosić - możemy zrobić pana brata, hihi.
Powrót do góry Go down
loic
Czokapik
loic


Liczba postów : 160
Wiek : 12321
Registration date : 18/11/2008

loicowe - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: loicowe   loicowe - Page 2 Icon_minitimeWto Lis 25, 2008 12:51 am

okej, zróbmy. przyjedzie i będzie po przyspieszonym kursie francuskiego. i będzie miał taki szwedzki akcent i w ogóle..-nie możesz, ale zostaniesz. chuda jesteś-zauważył nawet, niesamowite. stwierdził, że jest przystojniejszy i bardziej zajebisty od janne, więc może przyjechać.
Powrót do góry Go down
olivia
Czokapik
olivia


Liczba postów : 174
Wiek : 19
Registration date : 18/11/2008

loicowe - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: loicowe   loicowe - Page 2 Icon_minitimeWto Lis 25, 2008 12:55 am

- wcale nie. jeśli chcesz to sobie pójdę - naprawdę, by poszla, bo wzięła słowa luika na serio i zrobiło jej się przykro, biedna olivia. wstała nawet i przespacerowała się do okna, by spojrzeć na śnieżny dywan, który pokrywał chodnik - świetnie, nienawidze śniegu.
Powrót do góry Go down
loic
Czokapik
loic


Liczba postów : 160
Wiek : 12321
Registration date : 18/11/2008

loicowe - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: loicowe   loicowe - Page 2 Icon_minitimeWto Lis 25, 2008 1:01 am

wciągnął oliwię z powrotem na swoje kolana, ciągnąc za biodra-lubię śnieg, zostajesz, żartowałem-okej, powtórzę się, ale loic i te jego żarciki. pocałował ją w czoło, żeby się nie obrażała, nie była zła, ani tym bardziej, tak właśnie pomyślał i sam się zdziwił, nie było jej przykro.
Powrót do góry Go down
olivia
Czokapik
olivia


Liczba postów : 174
Wiek : 19
Registration date : 18/11/2008

loicowe - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: loicowe   loicowe - Page 2 Icon_minitimeWto Lis 25, 2008 1:05 am

- ja lubię, kiedy patrzę na niego z ciepłego mieszkania. wtedy jest zdecydowanie w porządku, a tak to niezbyt - zwierzyła mu się i skrzyżowała nogi w kostkach, no wiesz, rozumiesz - zabieram kołdrę w nocy? moi znajomi mówią, że zabieram ;<
Powrót do góry Go down
loic
Czokapik
loic


Liczba postów : 160
Wiek : 12321
Registration date : 18/11/2008

loicowe - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: loicowe   loicowe - Page 2 Icon_minitimeWto Lis 25, 2008 1:10 am

-chyba nie, nic nie czułem-loic lubił spać w zimnie i tak dalej, więc jemu było bez różnicy. przypomniało mu się, że w sypialni też ma otwarte okno, więc poinformował ją o tym i poszedł je zamknąć, bo nie każdy lubi spać w minus miliardzie stopni.
Powrót do góry Go down
olivia
Czokapik
olivia


Liczba postów : 174
Wiek : 19
Registration date : 18/11/2008

loicowe - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: loicowe   loicowe - Page 2 Icon_minitimeWto Lis 25, 2008 1:13 am

olivia nie lubiła na pewno, było jej zimno nawet pod kołdrą, chyba, że spała z loicem. wtedy się nie przejmowała, bo on był cieplutki i zawsze mogła sie przytulić.
- pójdę się umyć - oznajmiła loicowi, kiedy pojawiła się w sypialni, a raczej w drzwiach, które dzieliły ją z korytarzem - dostanę jakąś twoją koszulkę, którą potem ukradnę, ale ty nie zauważysz i ręcznik?
Powrót do góry Go down
loic
Czokapik
loic


Liczba postów : 160
Wiek : 12321
Registration date : 18/11/2008

loicowe - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: loicowe   loicowe - Page 2 Icon_minitimeWto Lis 25, 2008 1:16 am

-okej, dostaniesz-otworzył szufladę, w której miał naprawdę ładne i ładnie pachnące, loikiem w sensie, tiszerty. podał jej więc takowy i pociągnął do łazienki, gdzie dał czyste ręczniki i takie rzeczy i inne. potem poszedł coś jeszcze zjeść.
Powrót do góry Go down
olivia
Czokapik
olivia


Liczba postów : 174
Wiek : 19
Registration date : 18/11/2008

loicowe - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: loicowe   loicowe - Page 2 Icon_minitimeWto Lis 25, 2008 1:23 am

więc olivia wzięła kąpiel i teraz, odziana jedynie w koszulkę loica, zmaterializowałą się w kuchni, ale chyba jej nie słyszał, więc w milczeniu obserwowała jego plecy.
Powrót do góry Go down
loic
Czokapik
loic


Liczba postów : 160
Wiek : 12321
Registration date : 18/11/2008

loicowe - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: loicowe   loicowe - Page 2 Icon_minitimeWto Lis 25, 2008 1:30 am

jadł pod oknem i kontemplował, hehehehhe. odwrócił się w końcu i przeciągnął, segzyy-szybko-odstawił talerz na stół i powiedział, że teraz on idzie się umyć, więc poszedł.
Powrót do góry Go down
olivia
Czokapik
olivia


Liczba postów : 174
Wiek : 19
Registration date : 18/11/2008

loicowe - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: loicowe   loicowe - Page 2 Icon_minitimeWto Lis 25, 2008 1:33 am

a olivia siedziała w salonie i przeglądała jakies pisamo loica, zastanawiając się co on studiuje.
Powrót do góry Go down
loic
Czokapik
loic


Liczba postów : 160
Wiek : 12321
Registration date : 18/11/2008

loicowe - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: loicowe   loicowe - Page 2 Icon_minitimeWto Lis 25, 2008 1:37 am

przyszedł i usiadł obok niej, potrząsając głową. stwierdził, że ma za długie włosy i pora je przyciąć, jak krzaczki. okej, co on może studiować... okej, mam. gapił się na nią, mrużąc ocz y.
Powrót do góry Go down
olivia
Czokapik
olivia


Liczba postów : 174
Wiek : 19
Registration date : 18/11/2008

loicowe - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: loicowe   loicowe - Page 2 Icon_minitimeWto Lis 25, 2008 1:49 am

- hm, szybko - uśmiechnęła się i odłożyła gazetę na bok - co studiujesz? - zaciekawiła się w koncu i wyciągnęła chude nogi przed siebie, zastanawiając, co będzie z tą jej domniemaną anoreksją.
Powrót do góry Go down
olivia
Czokapik
olivia


Liczba postów : 174
Wiek : 19
Registration date : 18/11/2008

loicowe - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: loicowe   loicowe - Page 2 Icon_minitimeNie Lis 30, 2008 6:01 pm

przyszła olivia, z cynamonem na rękach, ale teraz stanęła przed drzwiami i poprawiwszy szary beret, zapukała.
Powrót do góry Go down
loic
Czokapik
loic


Liczba postów : 160
Wiek : 12321
Registration date : 18/11/2008

loicowe - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: loicowe   loicowe - Page 2 Icon_minitimeNie Lis 30, 2008 6:08 pm

loic uspokoił psa, który szczekał, bo wiedział że to cynamon i tak obwieszczał światu swoją raodść z jego przybycia-czeeeeść-rzekł loi, otwierając drzwi. biedny, nieumiejący gotować nic oprócz jajecznicy loic, chcąc zrobić coś lepszego, rozciął sobie palca, ale nie przypominaj mu o tym. w każdym razie, miał jakiś obiad. nie może się bać, bo sam go nie zrobił.
Powrót do góry Go down
olivia
Czokapik
olivia


Liczba postów : 174
Wiek : 19
Registration date : 18/11/2008

loicowe - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: loicowe   loicowe - Page 2 Icon_minitimeNie Lis 30, 2008 6:14 pm

olivia puściła cynamona na podłogę, a sama uwiesiła się na loicowej szyi, do której za chwilę się przytuliła. uzależniła się już od jego zapachu.
- cześć - odpowiedziała w końcu i stanęła na palcach, by pocałować loica w sam środek ust - co się stało? - uniosła jego dłoń do góry i spojrzała na rozcięty palec :c.
Powrót do góry Go down
loic
Czokapik
loic


Liczba postów : 160
Wiek : 12321
Registration date : 18/11/2008

loicowe - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: loicowe   loicowe - Page 2 Icon_minitimeNie Lis 30, 2008 6:20 pm

-eeeeeeeee, nic-schował rękę za siebie, zamykając nogą drzwi, sprytny. wciągnął ją dalej i dalej-mam obiad! jest naprawdę dobry-był bardzo głodny i zjadł trochę. posadził oliwię na krześle i usiadł na przeciiw-nie zabiorą cię chyba?-przejmował się tym strasznie.
Powrót do góry Go down
olivia
Czokapik
olivia


Liczba postów : 174
Wiek : 19
Registration date : 18/11/2008

loicowe - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: loicowe   loicowe - Page 2 Icon_minitimeNie Lis 30, 2008 6:33 pm

- powiedzieli, że pomówimy o tym, jak przyjadę na święta. ty jedziesz na święta do szwecji? ;< - zapytała, zabierając ze stołu widelec i póki co tylko skubała w daniu, którego loic najprawdodpobniej nie przygotował.
Powrót do góry Go down
loic
Czokapik
loic


Liczba postów : 160
Wiek : 12321
Registration date : 18/11/2008

loicowe - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: loicowe   loicowe - Page 2 Icon_minitimeNie Lis 30, 2008 6:41 pm

-chyba tak, jeszcze nie jestem pewien, ale raczej mnie zmuszą. nie lubią tu przyjeżdżać-moze dlatego, że nie znają francuskiego i boją się, że ich syn na kolacje podałby im ślimaczki albo żabki, albo inne dziwne rzeczy, na których widok mama loica uciekłaby do domu-zaprotestuj!
Powrót do góry Go down
olivia
Czokapik
olivia


Liczba postów : 174
Wiek : 19
Registration date : 18/11/2008

loicowe - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: loicowe   loicowe - Page 2 Icon_minitimeNie Lis 30, 2008 6:56 pm

- szkoda - bo olivia strasznie chciałaby święcić z nim święta i jeśli jednak zostałby w paryżu, to ona nawet by została, albo zaprosiła do nowwego jorku - wiem, będę z nimi o tym rozmawiać, już mnie umówili do wszystkich swoich znajomych lekarzy na badania. zrobili ze mnie kogos niepełnosprawnego, serio. czasami chciałabym mieć rodzeństwo, zeby się ode mnie odczepili.
Powrót do góry Go down
loic
Czokapik
loic


Liczba postów : 160
Wiek : 12321
Registration date : 18/11/2008

loicowe - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: loicowe   loicowe - Page 2 Icon_minitimeNie Lis 30, 2008 7:03 pm

-mogę ci sprzedać mojego brata-w sumie go lubił, ale wiadomo, wszyscy z rodzeństwem znaczy wiedzą, że nie raz, nie dwa, przez takiego kurwiszonka, brata młodszego, można dostać nie wiem czego, ale niczego dobrego. właściwie, loi też chciał z nią spędzić święta, bo to byłoby bardzo miłe i ogólnie, więc zaczął, jako ten dumny-a może zostaniesz w paryżu? na święta-siła perswazji, pocałował ją w szyyję.
Powrót do góry Go down
olivia
Czokapik
olivia


Liczba postów : 174
Wiek : 19
Registration date : 18/11/2008

loicowe - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: loicowe   loicowe - Page 2 Icon_minitimeNie Lis 30, 2008 7:09 pm

- po co? - zadziwiła się, bo olivia czasami bywa dosyć głupkowata i niepojętna. odchyliła nawet głowę w prawo, by loic miał lepszy dostęp do jej szyi. uwielbiała pocałunki w szyję.
Powrót do góry Go down
loic
Czokapik
loic


Liczba postów : 160
Wiek : 12321
Registration date : 18/11/2008

loicowe - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: loicowe   loicowe - Page 2 Icon_minitimeNie Lis 30, 2008 7:11 pm

-po toooooo-przejechał wyżej-żebyyyś-w lewo-została w paryżu. to znaczy ze mną-pocałował ją teraz w lewy obojczyk, a potem w usta, mając nadzieję, że uda mu się ją przekonać.
Powrót do góry Go down
olivia
Czokapik
olivia


Liczba postów : 174
Wiek : 19
Registration date : 18/11/2008

loicowe - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: loicowe   loicowe - Page 2 Icon_minitimeNie Lis 30, 2008 7:19 pm

- sama nie wiem, loic. pewnie będą się na mnie za to wściekać. a może ty mógłbyś pojechać ze mną do nowego jorku? - nieco się ożywiła i nawet usiadła na loicowych kolanach okrakiem - byłoby świetnie, zabrałabym cię na lodowiiiiisko!
Powrót do góry Go down
Sponsored content





loicowe - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: loicowe   loicowe - Page 2 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
loicowe
Powrót do góry 
Strona 2 z 4Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Montmartre.-
Skocz do: