Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
Indeks  Szukaj  Latest imagesLatest images  Rejestracja  Zaloguj  

 

 loicowe

Go down 
2 posters
Idź do strony : 1, 2, 3, 4  Next
AutorWiadomość
loic
Czokapik
loic


Liczba postów : 160
Wiek : 12321
Registration date : 18/11/2008

loicowe Empty
PisanieTemat: loicowe   loicowe Icon_minitimeSro Lis 19, 2008 1:18 am

::::: D
Powrót do góry Go down
olivia
Czokapik
olivia


Liczba postów : 174
Wiek : 19
Registration date : 18/11/2008

loicowe Empty
PisanieTemat: Re: loicowe   loicowe Icon_minitimeSro Lis 19, 2008 1:23 am

no to chyba nawet przyszli i poszli spać tak sądzę, bo i ja idę, dobranoc.
Powrót do góry Go down
olivia
Czokapik
olivia


Liczba postów : 174
Wiek : 19
Registration date : 18/11/2008

loicowe Empty
PisanieTemat: Re: loicowe   loicowe Icon_minitimePon Lis 24, 2008 10:08 pm

mrrr, olivia przyjechała taksą tak myślę, bo metro wyraźnie odmawiało jej współpracy. poprawiła jeszcze włosy, w których miała płatki śniegu :c i zapukała.
Powrót do góry Go down
loic
Czokapik
loic


Liczba postów : 160
Wiek : 12321
Registration date : 18/11/2008

loicowe Empty
PisanieTemat: Re: loicowe   loicowe Icon_minitimePon Lis 24, 2008 10:10 pm

a on się zastanawiał, czemu ona w szpitalu i takie tam. i właśnie jadł omlet, zrobiony własnoręcznie, ale zostawił go na patelni, bo stwierdził, że jeśli przełoży go na talerz, to będzie miał dwa razy więcej sprzątania. ale okej, wstał i poszedł otworzyć.
Powrót do góry Go down
olivia
Czokapik
olivia


Liczba postów : 174
Wiek : 19
Registration date : 18/11/2008

loicowe Empty
PisanieTemat: Re: loicowe   loicowe Icon_minitimePon Lis 24, 2008 10:19 pm

swoją drogą, myślę, że jeśli w mojej wiosce są chyba trzy szpitale, to w paryżu milion więcej, ale nieważne ;d. olivia uśmiechnęła się pogodnie do luika i przylgnęła do niego. w sensie przytuliła się.
- czeeeść, pachniesz omletem - bo omlet ładnie pachnie.
Powrót do góry Go down
loic
Czokapik
loic


Liczba postów : 160
Wiek : 12321
Registration date : 18/11/2008

loicowe Empty
PisanieTemat: Re: loicowe   loicowe Icon_minitimePon Lis 24, 2008 10:26 pm

załóżmy, że do niego było blisko z każdego;d-cześć, jem, chcesz?-pocałował ją w podoko, bo tam się właśnie napatoczył. ale nie śmierdziało mu z buzi, czy cokolwiek. pieso wyszedł nawet podać łapę oliwi, na znak pokoju, mimo że ona, dla niego, śmierdziała niemiłosiernie kotem. dla psa, nie dla luika ;d.
Powrót do góry Go down
olivia
Czokapik
olivia


Liczba postów : 174
Wiek : 19
Registration date : 18/11/2008

loicowe Empty
PisanieTemat: Re: loicowe   loicowe Icon_minitimePon Lis 24, 2008 10:31 pm

- nie e, nie jestem głodna - pokręciła głową, bo choć wyraźnie była głodna, wciąż śmierdziało jej pod nosem szpitalem i wolała nie jeść. zdjęła płaszczyk i buty po czym skierowała się do kuchni, bo tylko tam było zapalone światło - smacznego.
Powrót do góry Go down
loic
Czokapik
loic


Liczba postów : 160
Wiek : 12321
Registration date : 18/11/2008

loicowe Empty
PisanieTemat: Re: loicowe   loicowe Icon_minitimePon Lis 24, 2008 10:33 pm

-okej, to ja szybko zjem-usiadł, ale potem przypomniało mu się, że jest szwedem. szwedem dobrze wychowanym;d-chcesz może herbaty? kawy? czy coś?-podrapał psa za uchem i umył ręce, bo jak to inaczej.
Powrót do góry Go down
olivia
Czokapik
olivia


Liczba postów : 174
Wiek : 19
Registration date : 18/11/2008

loicowe Empty
PisanieTemat: Re: loicowe   loicowe Icon_minitimePon Lis 24, 2008 10:44 pm

- nie, dziękuję - odpowiedziała i po raz kolejny się usmiechnęła, ale tym razem zdecydowanie szerzej. moze niespecjalnie była w humorze, ale widok loica zdecydowanie ją przyprawial o uśmiech.
Powrót do góry Go down
loic
Czokapik
loic


Liczba postów : 160
Wiek : 12321
Registration date : 18/11/2008

loicowe Empty
PisanieTemat: Re: loicowe   loicowe Icon_minitimePon Lis 24, 2008 10:46 pm

-okej, to ja zjem ii-chciał powiedzieć, że jest do jej dyspozycji, ale zacząłby się wtedy śmiać ze swojego żarciku-czemu byłaś w szpitalu?-usiadł znów na krześle i jadł, zimnego już i niezbyt dobrego, omleta.
Powrót do góry Go down
olivia
Czokapik
olivia


Liczba postów : 174
Wiek : 19
Registration date : 18/11/2008

loicowe Empty
PisanieTemat: Re: loicowe   loicowe Icon_minitimePon Lis 24, 2008 11:01 pm

- bo próbują mi wmówić, że mam anemię, a wcale nie mam - a przynajmniej w takim przekonaniu żyła. ja też tak myslalam, hihi. odgarnęła włosy i przymknęła oczy, bo była zmęczona. i było jej zimno.
Powrót do góry Go down
loic
Czokapik
loic


Liczba postów : 160
Wiek : 12321
Registration date : 18/11/2008

loicowe Empty
PisanieTemat: Re: loicowe   loicowe Icon_minitimePon Lis 24, 2008 11:08 pm

-masz anemię?!-otworzył szeroko oczy i prawie zakrztusił się ostatnim kawałkiem omleta. przesiadł się obok niej i pogłaskał po poliku. okej, nie znał żadnego anemika i nie wiedział, jak to się objawia, ale bardzo się o nią martwił.
Powrót do góry Go down
olivia
Czokapik
olivia


Liczba postów : 174
Wiek : 19
Registration date : 18/11/2008

loicowe Empty
PisanieTemat: Re: loicowe   loicowe Icon_minitimePon Lis 24, 2008 11:14 pm

- nie, nie mam - odpowiedziała spokojnie i splotła swoje palce z luikowymi - to oni tak uważają, ale na pewno się mylą, dlatego kazali mi przyjść na powtórne badania. ale jestem pewna, że nie mam - chociaż to, że ostatnio często mdlała, było podejrzane, ale ona się jakoś niespecjalnie przejęła. to znaczy przejęła się, ale nie dopuszczała do siebie myśli, że coś może jej być.
Powrót do góry Go down
loic
Czokapik
loic


Liczba postów : 160
Wiek : 12321
Registration date : 18/11/2008

loicowe Empty
PisanieTemat: Re: loicowe   loicowe Icon_minitimePon Lis 24, 2008 11:21 pm

-ale na pewno? gdybyś miała, to mi powiedz-zamrugał kilka razy. zanotował w swoim móżdżku, żeby dowiedzieć się czegokolwiek o anemii-kiedy masz badania?-pocałował ją w polik, bardzo przejęty. pies też domagał się czułości, chodząc obok nóg oliwii. ale okej, nic mu nie będzie.
Powrót do góry Go down
olivia
Czokapik
olivia


Liczba postów : 174
Wiek : 19
Registration date : 18/11/2008

loicowe Empty
PisanieTemat: Re: loicowe   loicowe Icon_minitimePon Lis 24, 2008 11:25 pm

- na pewno, czuję się świetnie, czasem mam zawroty głowy, ale od tego się nie umiera! - stwierdziła stanowczo i nawet się uśmiechnęła, muskając delikatnie luikowe usta - dziś miałam. jutro będą wyniki - dodała, odtwarzając dalsze słowa luika w mózgu.
Powrót do góry Go down
loic
Czokapik
loic


Liczba postów : 160
Wiek : 12321
Registration date : 18/11/2008

loicowe Empty
PisanieTemat: Re: loicowe   loicowe Icon_minitimePon Lis 24, 2008 11:31 pm

-a, czyli już nie będziesz miała? idziesz jutro po wyniki? o której-otworzył przeglądarkę w laptopie, który stał na stole w kuchni, gdzie loic tam laptop. miał nadzieję, że oliwia się nie obrazi, jeśli będzie chciał dowiedzieć się czegoś więcej o anemii. wciągnął ją na kolana i przesiadł się, z nią w sensie, na jej krzesło, bo miał bliżej do klawiatury.
Powrót do góry Go down
olivia
Czokapik
olivia


Liczba postów : 174
Wiek : 19
Registration date : 18/11/2008

loicowe Empty
PisanieTemat: Re: loicowe   loicowe Icon_minitimePon Lis 24, 2008 11:35 pm

- nie, nie będę miała. o piątej, tak sądzę, ale chyba nie chcę tam pójść, oni się nie znają - oparła policzek na ramieniu loica, obejmując go ręką wokół szyi, żeby czasem nie spadła, czy coś takiego.
Powrót do góry Go down
loic
Czokapik
loic


Liczba postów : 160
Wiek : 12321
Registration date : 18/11/2008

loicowe Empty
PisanieTemat: Re: loicowe   loicowe Icon_minitimePon Lis 24, 2008 11:39 pm

-mogę iść z tobą-zaoferował się, całując ją w usta. przyciągnął ją do siebie i wszedł w pierwszą z wyświetlonych stron, haha po szwedzku, szybko przeczytał co ważniejsze informacje i przejął się znów. jak to loic.
Powrót do góry Go down
olivia
Czokapik
olivia


Liczba postów : 174
Wiek : 19
Registration date : 18/11/2008

loicowe Empty
PisanieTemat: Re: loicowe   loicowe Icon_minitimePon Lis 24, 2008 11:44 pm

- okej, jeśli to by nie sprawiło ci problemu i tak dalej - odpowiedziała w końcu i poprawiła się nieco, bo kolana loica wbijały się w jej kościsty tyłek - zimno tutaj - stwierdziła i próbowała coś wyczytać ze strony, którą otworzył loic, ale umiala tylko francuski i angielski, więc skifa.
Powrót do góry Go down
loic
Czokapik
loic


Liczba postów : 160
Wiek : 12321
Registration date : 18/11/2008

loicowe Empty
PisanieTemat: Re: loicowe   loicowe Icon_minitimePon Lis 24, 2008 11:49 pm

-zapomniałem zamknąć okna-potrząsnął głową, zamknął przeglądarkę i oliwia mogła oglądać jego tapetę, tj. loica i jego brata w wieku wczesno szkolnym. nie lubił swoich zdjęć, ale to wyjątkowo mu się podobało i tak jakoś nie zmieniał, narcyz. zamknął więc szybko laptopa i pocałował ją w szyję, żeby nie zwracała uwagi na tapetę.
Powrót do góry Go down
olivia
Czokapik
olivia


Liczba postów : 174
Wiek : 19
Registration date : 18/11/2008

loicowe Empty
PisanieTemat: Re: loicowe   loicowe Icon_minitimeWto Lis 25, 2008 12:11 am

olivia uśmiechnęła się i przekręciła tak, że teraz stykali się z loicem nosami. jak zwykle ładnie pachniał, a ją to wyjątkowo dezorientowało. uszczypnęla go z tej okazji w tyłek.
- słodkie zdjęcie - poinformowała go i pocałowała, długo i namiętnie, tak sądzę.
Powrót do góry Go down
loic
Czokapik
loic


Liczba postów : 160
Wiek : 12321
Registration date : 18/11/2008

loicowe Empty
PisanieTemat: Re: loicowe   loicowe Icon_minitimeWto Lis 25, 2008 12:18 am

-nie bardzo-uśmiechnął się, tak maksymalnie loikowo i maksymalnie zajebiście. przy tej okazji, przejechał nosem od jej szyi do ucha, zachaczając o polik. następnie pocałował ją za uchem, w pełnym skupieniu, okej nie, z lewo kącikowym uśmiechem.
Powrót do góry Go down
olivia
Czokapik
olivia


Liczba postów : 174
Wiek : 19
Registration date : 18/11/2008

loicowe Empty
PisanieTemat: Re: loicowe   loicowe Icon_minitimeWto Lis 25, 2008 12:24 am

- właśnie bardzo! - zaprotestowała, machając przez chwilę nogami z dłońmi wplecionymi w ciemne włosy luika - kto to był? - może jego kochanek, hihi. okej, tej opcji nie wzięła pod uwagę, ale stwierdziła, że w sumie chciałaby się przespac z luikiem, ale to była tylko taka opcja w późniejszym czasie.
Powrót do góry Go down
loic
Czokapik
loic


Liczba postów : 160
Wiek : 12321
Registration date : 18/11/2008

loicowe Empty
PisanieTemat: Re: loicowe   loicowe Icon_minitimeWto Lis 25, 2008 12:28 am

a on jej nie zamierzał wykorzystać, czy coś, przynajmniej teraz-to był mój brat-przytrzymał jej łydki, żeby nie machała nogami-mieszka w szwecji z rodzicami, bo uważa że w paryżu jest paskudnie. a poza tym, nie umie ani słowa po francusku-wzruszył ramionami, bo naprawdę nie zależało mu na tym, żeby janne, bo tak owy brat miał na imię, zamieszkał z nim.
Powrót do góry Go down
olivia
Czokapik
olivia


Liczba postów : 174
Wiek : 19
Registration date : 18/11/2008

loicowe Empty
PisanieTemat: Re: loicowe   loicowe Icon_minitimeWto Lis 25, 2008 12:37 am

- zawsze chciałam mieć rodzeństwo, ale nigdy się nie doczekałam :c - poskarzyła się luikowi i stwierdziła na głos, że chyba powinna sie zbierać do domu i tak dalej, bo stąd już nawet dotrze, bo ta sama okolica, junoł.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





loicowe Empty
PisanieTemat: Re: loicowe   loicowe Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
loicowe
Powrót do góry 
Strona 1 z 4Idź do strony : 1, 2, 3, 4  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Montmartre.-
Skocz do: