Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
Indeks  Szukaj  Latest imagesLatest images  Rejestracja  Zaloguj  

 

 loicowe

Go down 
2 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4
AutorWiadomość
loic
Czokapik
loic


Liczba postów : 160
Wiek : 12321
Registration date : 18/11/2008

loicowe - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: loicowe   loicowe - Page 4 Icon_minitimeSro Gru 03, 2008 12:08 am

-nie, nie chcę żebyś szła do domu-miał nadzieję, że to wystarczająco jasny przekaz. przyciągnął ją do siebie, strasznie po męsku, strasznie dumnie, da się tak?, i w ogóle, jak pan i władca-ani spotkać się z nim-jaki zazdrośnik... zazdrośnik to śmieszne słowo, swoją drogą.
Powrót do góry Go down
olivia
Czokapik
olivia


Liczba postów : 174
Wiek : 19
Registration date : 18/11/2008

loicowe - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: loicowe   loicowe - Page 4 Icon_minitimeSro Gru 03, 2008 12:12 am

- ja też nie chcę się z nim spotykać, loic, naprawdę. ale po prostu chwilami traktujesz mnie jakbym była ci obojętna - spojrzała na niego uważnie, odchylając przy tym głowę do tyłu. było jej zimno, lekarze mówili, ze tak może być jesli nie zacznie zażywać leków, a ona nie zamierzała, co to, to nie, nie miała przecież osiemdziesięciu lat żeby brać leki!
Powrót do góry Go down
loic
Czokapik
loic


Liczba postów : 160
Wiek : 12321
Registration date : 18/11/2008

loicowe - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: loicowe   loicowe - Page 4 Icon_minitimeSro Gru 03, 2008 12:19 am

-tak?-okej, nie wiedział, naprawdę!-nie jesteś mi obojętna, oliw-pocałował ją w czoło i nawet przytulił, żeby uwierzyła. przeszedł razem z nią do salonu i usiadł na kanapie, pociągając za sobą oliwię. no i teraz idę, albo dokącz, albo dokończymy kiedyś, buzipaaa
Powrót do góry Go down
olivia
Czokapik
olivia


Liczba postów : 174
Wiek : 19
Registration date : 18/11/2008

loicowe - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: loicowe   loicowe - Page 4 Icon_minitimeSro Gru 03, 2008 12:23 am

no i cos taaam i poszla
Powrót do góry Go down
Sponsored content





loicowe - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: loicowe   loicowe - Page 4 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
loicowe
Powrót do góry 
Strona 4 z 4Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Montmartre.-
Skocz do: