Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
Indeks  Szukaj  Latest imagesLatest images  Rejestracja  Zaloguj  

 

 olivia

Go down 
3 posters
Idź do strony : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorWiadomość
olivia
Czokapik
olivia


Liczba postów : 174
Wiek : 19
Registration date : 18/11/2008

olivia Empty
PisanieTemat: olivia   olivia Icon_minitimeWto Lis 18, 2008 1:27 pm

drunken
Powrót do góry Go down
olivia
Czokapik
olivia


Liczba postów : 174
Wiek : 19
Registration date : 18/11/2008

olivia Empty
PisanieTemat: Re: olivia   olivia Icon_minitimeSro Lis 19, 2008 12:22 am

okej, więc olivia i luik, wdrapali się na trzecie, a zarazem ostatnie piętro jednej z kamieniczek w monmartre. znalazła klucze i teraz otworzyła drzwi, by po pierwsze zapalić światło w przedpokoju, a po drugie schylić się do cynamona (wybacz, osobisty sentyment!), swojego rudego kociaka.
- cześć skarbie - pogłaskała go po grzbiecie i podniosła do pozycji pionowej, by obejrzeć za siebie na luika - zapomniałam. to mój współlokator - wyszczerzyła dwa rzędy białych zębów w uśmiechu, rozpinając powoli guziki miłego płaszcza.
Powrót do góry Go down
loic
Czokapik
loic


Liczba postów : 160
Wiek : 12321
Registration date : 18/11/2008

olivia Empty
PisanieTemat: Re: olivia   olivia Icon_minitimeSro Lis 19, 2008 12:25 am

stał jedną nogą w przedpokoju-cześć, skarbie-ahaa, myślał, że kot ma tak na imię. podrapał go za uchem, wszedł i zamknął drzwi. zauważył, że olivia miała bardzo białe zęby, chciał zapytać, czy w stanach totakwszyscy, ale to chyba byłoby złośliwe, więc ugryzł się w język. on też miał białe, ale on nie ze stanów, więc okej.
Powrót do góry Go down
olivia
Czokapik
olivia


Liczba postów : 174
Wiek : 19
Registration date : 18/11/2008

olivia Empty
PisanieTemat: Re: olivia   olivia Icon_minitimeSro Lis 19, 2008 12:29 am

- nazywa się cynamon - poinformowała luika, odwiesiła płaszczyk i zgarniając kota po drodze, ruszyła do kuchni - masz na coś ochotę? - bo jej się chciało pić, ale olivia generalnie należała do osób, które niewiele jadły, żywiły się głównie kawą albo wodą mineralną. teraz wyjęła właśnie jedną z butelek wody (żywiec zdrój, yo).
Powrót do góry Go down
loic
Czokapik
loic


Liczba postów : 160
Wiek : 12321
Registration date : 18/11/2008

olivia Empty
PisanieTemat: Re: olivia   olivia Icon_minitimeSro Lis 19, 2008 12:36 am

-a, przepraszam-podążył za nią, rozglądając się. miała ładne krzesła, więc usiadł na owym-nie, dzięki-rozejrzał się i przyjrzał się, nienachalnie znów, olivii. lubił koty, ale miał psa.
Powrót do góry Go down
olivia
Czokapik
olivia


Liczba postów : 174
Wiek : 19
Registration date : 18/11/2008

olivia Empty
PisanieTemat: Re: olivia   olivia Icon_minitimeSro Lis 19, 2008 12:40 am

- okay - przytaknęła tylko i wyjęła kubek z szafki by nalać sobie wody. czuła się obserwowana i chyba trochę ją to krępowało. upiła łyczek, a w zasadzie tylko zmoczyła usta, by podrapać się po nosie - chodźmy do pokoju, tutaj jest ziimno - zadrżała nawet nieco, bo nie nauczyła się jeszcze obsługiwać centralnego, a w salonie miała...farelkę, xd. chciałam napisać kominek, ale pewnie nie umiała by sie nim posługiwać też, więc nie. usiadła wygodnie na kanapie i odstawiła szklankę na stół.
Powrót do góry Go down
loic
Czokapik
loic


Liczba postów : 160
Wiek : 12321
Registration date : 18/11/2008

olivia Empty
PisanieTemat: Re: olivia   olivia Icon_minitimeSro Lis 19, 2008 12:47 am

wziął sobie kota na kolana i usiadł na kanapie-nie masz ogrzewania?-martwiło go to, znaczy kiedy zobaczył farelkę, xd, było przecież minus milion stopni i nawet jemu, a przecież strasznie męski był i w ogóle, było zimno-mogę pożyczyć ci psa, miło grzeje stopy-nie żeby sam próbował, mama mu powiedziała.
Powrót do góry Go down
olivia
Czokapik
olivia


Liczba postów : 174
Wiek : 19
Registration date : 18/11/2008

olivia Empty
PisanieTemat: Re: olivia   olivia Icon_minitimeSro Lis 19, 2008 1:00 am

- no właśnie, nie wiem jak mam to coś obsługiwać. na kampusie ktoś tam się tym zajmował, a w domu nancy. nigdy nie mieszkałam sama - spuściła wzrok na chude kolanka, bo no cóż, w sumie to było trochę dziwne, że miała dziewiętnaście lat i była kompletnie niezaradna, ale przecież możemy jej to wybaczyć.
Powrót do góry Go down
loic
Czokapik
loic


Liczba postów : 160
Wiek : 12321
Registration date : 18/11/2008

olivia Empty
PisanieTemat: Re: olivia   olivia Icon_minitimeSro Lis 19, 2008 1:07 am

-mogę ci pomóc-ahahaha, tak naprawdę nie potrafił, ale miał kolegów-chyba muszę już iść-ciota, trochę, ale muszę. bał się ją zostawić, bo może zamarznie-będziesz tu spała?
Powrót do góry Go down
olivia
Czokapik
olivia


Liczba postów : 174
Wiek : 19
Registration date : 18/11/2008

olivia Empty
PisanieTemat: Re: olivia   olivia Icon_minitimeSro Lis 19, 2008 1:10 am

- niee, tam - kiwnęła na drzwi do sypialni, ale to chyba nie miało znaczenia, bo wszędzie było tak samo zimno - więc...jutro zaprowadzisz mnie na sorbonę, tak? więc może daj mi swój numer...czy coś.
Powrót do góry Go down
loic
Czokapik
loic


Liczba postów : 160
Wiek : 12321
Registration date : 18/11/2008

olivia Empty
PisanieTemat: Re: olivia   olivia Icon_minitimeSro Lis 19, 2008 1:12 am

jako że był opiekuńczy itd, dziś, poszedł sprawdzić owe, owo, tam-chrystepanie, jak zimno-wpadł pomysł do głowy, całkiem odlotowy,xd-możesz spać u mnie, nie wykorzystam cię, a jutro pójdziemy na sorbonę-usiadł znów.
Powrót do góry Go down
olivia
Czokapik
olivia


Liczba postów : 174
Wiek : 19
Registration date : 18/11/2008

olivia Empty
PisanieTemat: Re: olivia   olivia Icon_minitimeSro Lis 19, 2008 1:15 am

zachichotała, w sumie rozbawiona tym zapewnieniem, że jej nie wykorzysta i tak dalej. ale postanowiła mu zaufać więc wstała i powiedziała, żeby dał jej chwilę, po czym spakowała kilka rzeczy i powiedziała, że jest gotowa.
Powrót do góry Go down
loic
Czokapik
loic


Liczba postów : 160
Wiek : 12321
Registration date : 18/11/2008

olivia Empty
PisanieTemat: Re: olivia   olivia Icon_minitimeSro Lis 19, 2008 1:18 am

założył kurtkę, wziął kota i wylazł. i poszli.
Powrót do góry Go down
loic
Czokapik
loic


Liczba postów : 160
Wiek : 12321
Registration date : 18/11/2008

olivia Empty
PisanieTemat: Re: olivia   olivia Icon_minitimeCzw Lis 20, 2008 1:16 am

przyszedł, całkiem okej wyglądał, nie starał się to znaczy. zapukał i wszedł, bo załóżmy, że miała otwarte-cześć!
Powrót do góry Go down
olivia
Czokapik
olivia


Liczba postów : 174
Wiek : 19
Registration date : 18/11/2008

olivia Empty
PisanieTemat: Re: olivia   olivia Icon_minitimeCzw Lis 20, 2008 1:21 am

olivia własnie siedziała przed swoim makbukiem. choć nie, miala go na kolanach i pisała na icq ze znajomymi z yale, jedząc marchewkę. i słuchała jakiegoś radio one, choć nie wiem czy takie jest we francji czy nie.
- oh, czeeeeść, nie spodziewałam się ciebie tak szybko - krzyknęła, tak, żeby oczywiście ją usłyszał i obciągnęla nerwowo krótkie, białe szorty, by odłożyć komputer na bok i wyjść do przedpokoju.
Powrót do góry Go down
loic
Czokapik
loic


Liczba postów : 160
Wiek : 12321
Registration date : 18/11/2008

olivia Empty
PisanieTemat: Re: olivia   olivia Icon_minitimeCzw Lis 20, 2008 1:27 am

-mogę iść i wrócić-żartował, nie zamierzał. zamknął drzwi, bo kot chciał wyjść-chciałem kupić ci czapeczkę, ale skoro już masz ciepło-wzruszył ramionami, było mu trochę smutno, bo nie będzie miał z kim spać.
Powrót do góry Go down
olivia
Czokapik
olivia


Liczba postów : 174
Wiek : 19
Registration date : 18/11/2008

olivia Empty
PisanieTemat: Re: olivia   olivia Icon_minitimeCzw Lis 20, 2008 1:34 am

...będzie mógł zostac u niej.
- zimno? w sensie na dworzu. chcesz sie czegoś nie wiem, napić? - zapytala i wyszlo jej prawie troskliwie. przyłożyła gorącą dłoń do zimnego policzka luika - huh, widzę ze zimno. moze cos innego na rozgrzanie? - uniosla prawa brew w gore i wcale tu nie chodzilo o seks, nołłoriz, proponowała mu szklaneczkę dżaka danielsa, for egzampyl.
Powrót do góry Go down
loic
Czokapik
loic


Liczba postów : 160
Wiek : 12321
Registration date : 18/11/2008

olivia Empty
PisanieTemat: Re: olivia   olivia Icon_minitimeCzw Lis 20, 2008 1:43 am

nie chciał się wpychać, to znaczy chciał, ale jest zamknięty w sobie-ale ciepła-aż przytrzymał-chciałbym coś, cokolwiek-uśmiechnął się sympatycznie, zgarnął z podłogi kota i usiadł na kanapie. zadomowił się trochę.
Powrót do góry Go down
olivia
Czokapik
olivia


Liczba postów : 174
Wiek : 19
Registration date : 18/11/2008

olivia Empty
PisanieTemat: Re: olivia   olivia Icon_minitimeCzw Lis 20, 2008 1:55 am

- okej, mam tylko jakieś wino iii - zajrzała do barku - przyjaciela dżaka, więc? - zamrugała pół miliona raza, uśmiechając się reprezentacyjnie do luia. miał miłe kości policzkowe, jak zdazyla w tym momencie zauwazyć.
Powrót do góry Go down
loic
Czokapik
loic


Liczba postów : 160
Wiek : 12321
Registration date : 18/11/2008

olivia Empty
PisanieTemat: Re: olivia   olivia Icon_minitimeCzw Lis 20, 2008 1:59 am

-masz fajne kości policzkowe-był szybszy-może być dżak-gapił się, ale miło&segzy, bo to przecież luik. drapał też kota za uchem, który był chyba na niego zły, ;<-idziesz jutro na sorbonę?
Powrót do góry Go down
paige
Admin
paige


Liczba postów : 268
Wiek : 18
Registration date : 17/11/2008

olivia Empty
PisanieTemat: Re: olivia   olivia Icon_minitimeCzw Lis 20, 2008 2:03 am

powiedziala, ze idzie, a potem zarzadzila, ze luik zostaje na noc i poszli spac.
Powrót do góry Go down
olivia
Czokapik
olivia


Liczba postów : 174
Wiek : 19
Registration date : 18/11/2008

olivia Empty
PisanieTemat: Re: olivia   olivia Icon_minitimeCzw Lis 20, 2008 9:10 pm

okej, więc olivia i luik przybyli, cynamon z tej okazji się ucieszył, a teraz liv wspięła się na palce i pocałowała go delikatnie w dolną wargę. ups?
Powrót do góry Go down
loic
Czokapik
loic


Liczba postów : 160
Wiek : 12321
Registration date : 18/11/2008

olivia Empty
PisanieTemat: Re: olivia   olivia Icon_minitimeCzw Lis 20, 2008 9:16 pm

ochno, więc zamknął drzwi, przyciągnął ją do siebie i pocałował, nie w dolną wargę, nie w górną, a w obie.
Powrót do góry Go down
olivia
Czokapik
olivia


Liczba postów : 174
Wiek : 19
Registration date : 18/11/2008

olivia Empty
PisanieTemat: Re: olivia   olivia Icon_minitimeCzw Lis 20, 2008 9:30 pm

i zw ;d
Powrót do góry Go down
olivia
Czokapik
olivia


Liczba postów : 174
Wiek : 19
Registration date : 18/11/2008

olivia Empty
PisanieTemat: Re: olivia   olivia Icon_minitimeCzw Lis 20, 2008 10:10 pm

aha, więc początkowo olivia tylko uśmiechnęła się do luikowych ust, a potem splotła jego palce ze swoimi i pociągnęła do salonu, gdzie panował oczywiście porządek; nie lubiła syfu.
- okayy, więc - opadła na kanapie i położyła makbuka na chudych, wręcz kościstych kolankach - naaaa jutro, na dziewiątą.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





olivia Empty
PisanieTemat: Re: olivia   olivia Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
olivia
Powrót do góry 
Strona 1 z 6Idź do strony : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Montmartre.-
Skocz do: