Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
Indeks  Szukaj  Latest imagesLatest images  Rejestracja  Zaloguj  

 

 olivia

Go down 
3 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorWiadomość
loic
Czokapik
loic


Liczba postów : 160
Wiek : 12321
Registration date : 18/11/2008

olivia - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: olivia   olivia - Page 3 Icon_minitimeNie Lis 23, 2008 11:38 pm

-ooooooj-pocałował ją w czubek głowy, a potem w usta i wciągnął ją na kolana, bo wyglądała jak przedszkolak, a przedszkolaki są urocze. to znaczy nie dla luika. luik wolał oliwię.
Powrót do góry Go down
olivia
Czokapik
olivia


Liczba postów : 174
Wiek : 19
Registration date : 18/11/2008

olivia - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: olivia   olivia - Page 3 Icon_minitimeNie Lis 23, 2008 11:45 pm

oliwia to taki trochę dałn, nie wiem w ogóle z jakiej racji ona sama mieszka, skoro nie umie sobie dać rady sama....xd ale mniejsza. będąc już na kolanach luika zamachała nogami i zapytała, czy chce sie juz klasc, czy co robić, bo może jej poczytać na dobranoc. taki słaby żarcik, ale uśmiechała sie łagodnie.
Powrót do góry Go down
loic
Czokapik
loic


Liczba postów : 160
Wiek : 12321
Registration date : 18/11/2008

olivia - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: olivia   olivia - Page 3 Icon_minitimeNie Lis 23, 2008 11:51 pm

zawsze z pivovarovej robi się dałna xd, ja nie wiem czemu..-możemyyy-rozejrzał się, głaszcząc ją po plecach. nie wiedział co, a nie chciał gwałcić;d. dał jej buzi, a następnie oparł się, rozważając to czytanie na dobranoc z miłym uśmiechem.
Powrót do góry Go down
olivia
Czokapik
olivia


Liczba postów : 174
Wiek : 19
Registration date : 18/11/2008

olivia - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: olivia   olivia - Page 3 Icon_minitimePon Lis 24, 2008 12:00 am

pewnie chciało jej się spać tak samo jak mi, chociaż leciała te sześć czy ile godzin dłużej, ale to i tak męczące. podrapała się po skroni i usiadła po turecku na kolanach loica, pytając jak mu się podobało w new haven. bo jej bardzo. i była zadowolona z tego zaskoczonego wyrazu na twarzach koleżanek, kiedy pojawila się z osobą towarzyszczącą.
Powrót do góry Go down
loic
Czokapik
loic


Liczba postów : 160
Wiek : 12321
Registration date : 18/11/2008

olivia - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: olivia   olivia - Page 3 Icon_minitimePon Lis 24, 2008 12:04 am

ii z jaką osobą towarzyszącą. luik cieszył się w jej kampusie powodzeniem, ale, ojno, wolał jednakowoż od wszystkich bardzo amerykańskich dziewczyn, niezdarną oliwię. odpowiedział więc, że bardzo i może go zabrać jeszcze kiedyś. zadeklarował, że chętnie pojedzie. i że może zabrać ją do szwecji, powtarzał się. może by jej się spodobało, miał taką nadzieję, oooh.
Powrót do góry Go down
olivia
Czokapik
olivia


Liczba postów : 174
Wiek : 19
Registration date : 18/11/2008

olivia - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: olivia   olivia - Page 3 Icon_minitimePon Lis 24, 2008 12:07 am

- zostańmy niezaleznymi podróżnikami, loic.....tylko jeszcze nie wiem jak będziemy zarabiać. masz jakieś talenty? - bo ona umiała tylko dużo języków i nic poza tym. no, to przynajmniej się dogadają, ona będzie tłumaczem luika, a on będzie jej odpłacał w naturze. zachichotała względem tych mysli, ale nie wypowiedziała na glos, tylko pocałowała go w szyyję.
Powrót do góry Go down
loic
Czokapik
loic


Liczba postów : 160
Wiek : 12321
Registration date : 18/11/2008

olivia - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: olivia   olivia - Page 3 Icon_minitimePon Lis 24, 2008 12:16 am

-eeeyeeu, jestem szwedem-zawsze się tym popisywał, chociaż przecież tak naprawdę nie było czym-mogę też udawać, że umiem śpiewać-najpierw musi wypić miliard litrów dżeków danielsów albo czegoś. smyrał ją po plecach ciągle i wciąż.
Powrót do góry Go down
olivia
Czokapik
olivia


Liczba postów : 174
Wiek : 19
Registration date : 18/11/2008

olivia - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: olivia   olivia - Page 3 Icon_minitimePon Lis 24, 2008 12:18 am

- okej, to ty będziesz śpiewał, a ja będę grała na gitarze. to znaczy będę się uczyła...jezu, to takie głupie, ale chciałabym. nienawidzę rutyny, już rzygam tym liceum i sorboną, na kampusie przynajmniej dużo się dzialo - jak pablo z florencji wyrzucił telewizor przez okno, bo nie chcieli mu dać wódki! na przykład.
Powrót do góry Go down
loic
Czokapik
loic


Liczba postów : 160
Wiek : 12321
Registration date : 18/11/2008

olivia - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: olivia   olivia - Page 3 Icon_minitimePon Lis 24, 2008 12:25 am

-co na przykład?-z pobytu niewiele pamiętał, ale tylko dlatego, że był śpiący. jak odeśpi, będzie wszystko pamiętał-no to możemy jechać. najpierw szwecja-chciał odwiedzić mamę;d-potem możeee-zastanowił się głęboko-pojedziemy na syberię, a potem może w alpy, pojeździmy na nartach-loic bardzo lubił wszystkie sporty, wbrew pozorom.
Powrót do góry Go down
olivia
Czokapik
olivia


Liczba postów : 174
Wiek : 19
Registration date : 18/11/2008

olivia - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: olivia   olivia - Page 3 Icon_minitimePon Lis 24, 2008 12:28 am

- kładźmy się juuuż, hm - mruknęła sennie, błądząc palcem wskazującym po klatce piersiowej luika - jestem taaaaka zmęczona.
Powrót do góry Go down
loic
Czokapik
loic


Liczba postów : 160
Wiek : 12321
Registration date : 18/11/2008

olivia - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: olivia   olivia - Page 3 Icon_minitimePon Lis 24, 2008 12:30 am

-ookej-ziewnął w jej ramię, pocałował ją w szyję i przeniósł się, razem z niąhyhahe, na łóżko. wpakował siebie i ją pod kołdrę.
Powrót do góry Go down
olivia
Czokapik
olivia


Liczba postów : 174
Wiek : 19
Registration date : 18/11/2008

olivia - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: olivia   olivia - Page 3 Icon_minitimePon Lis 24, 2008 12:34 am

łał. olivia oparła policzek na klatce piersiowej luika i przymknęła zmęczone powieki.
- loic, wiesz....- bo ona nie wie, hihi. okej, wiedziała co chce powiedzieć, ale nie bardzo umiała to ubrać w słowa - dziękuję - szepnęła tylko i podniosła głowę, by pocałować go w dolną wargę.
Powrót do góry Go down
loic
Czokapik
loic


Liczba postów : 160
Wiek : 12321
Registration date : 18/11/2008

olivia - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: olivia   olivia - Page 3 Icon_minitimePon Lis 24, 2008 12:39 am

-za?-okej, loic to loic. dla niego musi być jasno powiedziane za co, dlaczego. nie ma lekko. niemniej jednak, pocałował ją w górną, dolną, a potem w obie naraz, niesamowite... uśmiechnął się potem jednym kącikiem, więc mogła tego nie widzieć.
Powrót do góry Go down
olivia
Czokapik
olivia


Liczba postów : 174
Wiek : 19
Registration date : 18/11/2008

olivia - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: olivia   olivia - Page 3 Icon_minitimePon Lis 24, 2008 12:41 am

- za wszystko - odpowiedziała - za te ostatnie dni, bo dzięki tobie tutaj przeżyłam, inaczej na pewno spakowałabym się i poleciała do stanów. a teraz...chcę tu zostac - nie powiedziała, ze dla niego, bo to bylo za wczesnie, by sie do tego przyznać.
Powrót do góry Go down
loic
Czokapik
loic


Liczba postów : 160
Wiek : 12321
Registration date : 18/11/2008

olivia - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: olivia   olivia - Page 3 Icon_minitimePon Lis 24, 2008 12:44 am

ochno, ale i tak loic nieprzyzwyczajony do takich wyznań, zamrugał kilka razy, a potem uśmiechnął się szeroko i szczerze, bo poczuł się jeszcze lepszym szwedzkim chłopcem niż był. pocałował ją w czoło, w przypływie czułości związanej z wyznaniem oliwii.
Powrót do góry Go down
olivia
Czokapik
olivia


Liczba postów : 174
Wiek : 19
Registration date : 18/11/2008

olivia - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: olivia   olivia - Page 3 Icon_minitimePon Lis 24, 2008 12:45 am

sziz slipin :d
Powrót do góry Go down
loic
Czokapik
loic


Liczba postów : 160
Wiek : 12321
Registration date : 18/11/2008

olivia - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: olivia   olivia - Page 3 Icon_minitimePon Lis 24, 2008 12:47 am

okej, on też, poruszony jej wyznaniem ;d.
Powrót do góry Go down
loic
Czokapik
loic


Liczba postów : 160
Wiek : 12321
Registration date : 18/11/2008

olivia - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: olivia   olivia - Page 3 Icon_minitimeWto Lis 25, 2008 10:09 pm

okej, napisałam u niego w mieszkaniu..
przyszedł, zapukał nawet, bo były zamknięte, sprawdzał.
Powrót do góry Go down
olivia
Czokapik
olivia


Liczba postów : 174
Wiek : 19
Registration date : 18/11/2008

olivia - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: olivia   olivia - Page 3 Icon_minitimeWto Lis 25, 2008 10:16 pm

a olivia obciągnęła trochę malinowy kardigan i z głośnym westchnieniem ruszyła w przedpokoju. otarła łzy z rumianych policzków i stwierdziła, że chyba nie powinna w ten sposób go przyjmować i tak dalej. westchnęła. była żałosna, nawet jeśli chodzi o facetów. dolina tak zwana. otworzyła, uśmiechając się blado.
- czeeść - przywitała się i oparła o drzwi, by loic mógł wejść.
Powrót do góry Go down
loic
Czokapik
loic


Liczba postów : 160
Wiek : 12321
Registration date : 18/11/2008

olivia - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: olivia   olivia - Page 3 Icon_minitimeWto Lis 25, 2008 10:25 pm

-co ci jest?-wpuścił psa, który wywęszył cynamona. i się go wystraszył:<. loic wszedł, zamknął za sobą drzwi. położył jej dłoń na policzku i miał bardzo zatroskaną minę. naprawdę się przejął, nie kłamał w tym momencie, bo to loik przecież.
Powrót do góry Go down
olivia
Czokapik
olivia


Liczba postów : 174
Wiek : 19
Registration date : 18/11/2008

olivia - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: olivia   olivia - Page 3 Icon_minitimeWto Lis 25, 2008 10:32 pm

westchnęła ciężko. nie wiedząc czemu nie chciała go zadręczać swoimi problemami, na pewno miał swoje i uzna, że ona bez potrzeby się przejmuje, czy cos takiego.
- ni-ii-c takiego - już prawie chciała mu powiedzieć, że dostała okres, ale chyba w takim stanie, nie wyglądała na kobietę podczas okresu, więc po prostu przytuliła się mocno do jego klatki piersiowej i zaszlochała - ja po prostu już mam dosyć wszystkiego. lekarzy, którzy twierdzą uparcie, że mam anemię, rodziców, którzy twierdzą, że jestem jeszcze dzieckiem, tych ludzi, którzy na mnie dziś się wydzierali przez pół godziny, bo nie zapłaciłam rachunków i tak dalej i tego, że jesteś jedyną osobą, na którą tutaj mogę liczyć.
Powrót do góry Go down
loic
Czokapik
loic


Liczba postów : 160
Wiek : 12321
Registration date : 18/11/2008

olivia - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: olivia   olivia - Page 3 Icon_minitimeWto Lis 25, 2008 10:39 pm

ochno i masz, nie wiedział co powiedzieć. objął ją więc mocno i pocałował w czubek głowy. mam teraz skojarzenie z czerwoną sukienką, nie wiem czemu, to wycinamy. przejął się tą anemią vol2 i całą resztą też. sam specjalnych problemów nie miał, był dzieckiem szczęścia, więc mogła go trochę podręczyć. nadal przytulając, poprowadził ją, i siebie, do salonu, bo w przedpokoju było zi mno.
Powrót do góry Go down
olivia
Czokapik
olivia


Liczba postów : 174
Wiek : 19
Registration date : 18/11/2008

olivia - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: olivia   olivia - Page 3 Icon_minitimeWto Lis 25, 2008 10:44 pm

olivia więc opadła bezwładnie na kanapę, czując lekki zwrót głowy, jak to przy anemii bywa, a ja to wiem na pewno, ale nołłoriz, obeszło się bez większych szkód. wyciągnęła nogi przed siebie i oparła głowę o ramię luika.
- ja...przepraszam loic, że zadręczam cię swoimi problemami - powiedziała w koncu.
Powrót do góry Go down
loic
Czokapik
loic


Liczba postów : 160
Wiek : 12321
Registration date : 18/11/2008

olivia - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: olivia   olivia - Page 3 Icon_minitimeWto Lis 25, 2008 10:51 pm

masz buzi-nie zadręczasz przecież. zapłaciłaś rachunki?-loik był mężczyzną, serio, a czytałam kilka razy, że mężczyźni lubią takie sierotki, którymi trzeba się zaopiekować i tak dalej, ja się nie znam. w każdym razie, stwierdził, że będzie musiał się nią zaopiekować, postarzę go chyba, żeby nie zginęła w tym wielkim mieście i takie tam.
Powrót do góry Go down
olivia
Czokapik
olivia


Liczba postów : 174
Wiek : 19
Registration date : 18/11/2008

olivia - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: olivia   olivia - Page 3 Icon_minitimeWto Lis 25, 2008 10:57 pm

- niee, do jutra dali mi czas, ale nadal nie wiem o co chodzi, a do rodziców nie mogę zadzwonić, bo będą się jeszcze gorzej wydzierać, że po co tutaj przyjechałam i tak dalej, jak nie daję sobie rady - pokręciła głową i podciągnęła nogi pod brodę, by położyć ją zaraz na jednym z kościstych kolan. prawym.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





olivia - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: olivia   olivia - Page 3 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
olivia
Powrót do góry 
Strona 3 z 6Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Montmartre.-
Skocz do: