Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
Indeks  Szukaj  Latest imagesLatest images  Rejestracja  Zaloguj  

 

 olivia

Go down 
3 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorWiadomość
loic
Czokapik
loic


Liczba postów : 160
Wiek : 12321
Registration date : 18/11/2008

olivia - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: olivia   olivia - Page 4 Icon_minitimeWto Lis 25, 2008 11:05 pm

-okej, to jutro pójdziesz, to znaczy nie sama-z nim, był dumny z siebie, niesamowicie-i zobaczymy o co chodzi-pokiwał głową, chyba pęknie zaraz;d, w sensie z dumy. pocałował ją w ucho i powiedział-a jak oni mają rację? i masz anemię?-przerażała go ta wizja, bo nie wiedział prawie nic o tej chorobie, tylko tyle ile zdążył wtedy przeczytać.
Powrót do góry Go down
olivia
Czokapik
olivia


Liczba postów : 174
Wiek : 19
Registration date : 18/11/2008

olivia - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: olivia   olivia - Page 4 Icon_minitimeWto Lis 25, 2008 11:10 pm

- to nic, od tego się nie umiera - chyba, że nie zażywa się leków i nadal nie je potrzebnych składników pokarmowych do życia - a przynajmniej tak mi się zdaje. straaasznie boli mnie głowa, nienawidzę tej klasy maturalnej, z którą mam lekcje, chłopacy są bezczelni i w ogóle.....
Powrót do góry Go down
loic
Czokapik
loic


Liczba postów : 160
Wiek : 12321
Registration date : 18/11/2008

olivia - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: olivia   olivia - Page 4 Icon_minitimeWto Lis 25, 2008 11:17 pm

-no to dobrze-odetchnął z ulgą i było okej, znaczy do czasu-z klasą maturalną? nie mogli ci dać takiej ze zmniejszoną ilością chłopaków?-loic pomyślał, że luzbluzlansbans,;d, bo przecież to małolaty, ale raczej, okej nie przyzna się przed sobą ale ja to wiem, zależało mu na oliwii, więc nie chciał konkurencji.
Powrót do góry Go down
olivia
Czokapik
olivia


Liczba postów : 174
Wiek : 19
Registration date : 18/11/2008

olivia - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: olivia   olivia - Page 4 Icon_minitimeWto Lis 25, 2008 11:20 pm

a olivia jest tylko o rok starsza, bo w stanach wcześniej zaczynajo naukę, huhu. no nic, olivia miała w głębokim poszanowaniu bezczelnych i w sumie nawet aroganckich chlopców z klasy, którą uczyła.
- nie wiem właśnie, nienawidzę ich i tych głupich uwag, że mam fajny tyłek i takie tam, tak chyba nie wypada mówić do nauczycieli, nawet jeśli jestem tylko o rok starsza.
Powrót do góry Go down
loic
Czokapik
loic


Liczba postów : 160
Wiek : 12321
Registration date : 18/11/2008

olivia - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: olivia   olivia - Page 4 Icon_minitimeWto Lis 25, 2008 11:28 pm

-no bo masz-zaśmiał się. nie mógł się powstrzymać przed rzuceniem tej uwagi, ale uważał że jemu wolno-wyślę im list, że naślę na nich rosyjską mafię, jeśli jeszcze raz coś na ten temat powiedzą-zaśmiał się znów. nie naśmiewał się z niej, jednakowoż, było to dla niego śmieszne. albo też śmiechem ukrywał zazdrość! na to nie wpadł.
Powrót do góry Go down
olivia
Czokapik
olivia


Liczba postów : 174
Wiek : 19
Registration date : 18/11/2008

olivia - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: olivia   olivia - Page 4 Icon_minitimeWto Lis 25, 2008 11:33 pm

olivia zaśmiała się przez łzy i klepnęła loica lekko po udzie, ale nie boleśnie, tak myślę, bo na wiele nie miała siły.
- wcale nie mam jestem gruba i brzydka - to się nazywa mieć kompleksy, bo na przyklad ja, mam ku temu powody, ale taka sasha ;d
Powrót do góry Go down
loic
Czokapik
loic


Liczba postów : 160
Wiek : 12321
Registration date : 18/11/2008

olivia - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: olivia   olivia - Page 4 Icon_minitimeWto Lis 25, 2008 11:41 pm

głuptak ;d-strasznie gruba i strasznie brzydka. niesamowicie-zaśmiał się znów i pocałował ją w usta, ale krótko-nie wiem, czemu tutaj z tobą siedzę-śmiał się ciągle, mając nadzieję, że nie weźmie jego słów na serio. bo dla niego było to śmieszne, ale dla niej mogło nie być, taka refleksja powstała w kąciku jego mózgu.
Powrót do góry Go down
olivia
Czokapik
olivia


Liczba postów : 174
Wiek : 19
Registration date : 18/11/2008

olivia - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: olivia   olivia - Page 4 Icon_minitimeSro Lis 26, 2008 12:01 am

no własnie, olivia, biedna, zakompleksiona olivia, własnie w ten sposób odebrała słowa luika.
- no widzisz, nawet ty mi przyznajesz rację, ale naprawdę nie musisz ze mną tutaj siedzieć i tak dalej - powiedziała, zgodnie z prawdą.
Powrót do góry Go down
loic
Czokapik
loic


Liczba postów : 160
Wiek : 12321
Registration date : 18/11/2008

olivia - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: olivia   olivia - Page 4 Icon_minitimeSro Lis 26, 2008 12:06 am

-oliiiiiiwia-jęknął i oparł głowę, aha, o oparcie, gapiąc się w sufit-nie jesteś gruba-nie znosił słuchać o takich głupich, i do tego nieistniejących problemach. poczekał więc, aż jej przejdzie. wziął cynamona na kolana i podrapał go za uchem.
Powrót do góry Go down
olivia
Czokapik
olivia


Liczba postów : 174
Wiek : 19
Registration date : 18/11/2008

olivia - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: olivia   olivia - Page 4 Icon_minitimeSro Lis 26, 2008 12:38 am

westchnęła głośno i jeszcze przez chwilę chlipała cichutko w kolana loica, po czym otarła łzy i podniosła do pionu.
- przepraszam - mruknęła, spuszczając wzrok na podłogę - nie powinnam była się tak rozkleić, w koncu to nic takiego - a przynajmniej tak sobie wmawiała, nie chciała wyjść na jakąś idiotkę, która nie potrafi sobie z niczym poradzić.
Powrót do góry Go down
loic
Czokapik
loic


Liczba postów : 160
Wiek : 12321
Registration date : 18/11/2008

olivia - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: olivia   olivia - Page 4 Icon_minitimeSro Lis 26, 2008 12:46 am

-nie płacz już, okej?-pocałował ją w czoło, potem w nos i uśmiechnął się zachęcająco. zachęcająco w sensie, nie płacz, oliiwia. rozejrzał się po pokoju, chciało mu się pić. przyjrzał się jej, czy nie ma zamiaru już płakać, ani narzekać na to, że jest gruba. reszty chętnie wysłuchał i tak dalej.
Powrót do góry Go down
olivia
Czokapik
olivia


Liczba postów : 174
Wiek : 19
Registration date : 18/11/2008

olivia - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: olivia   olivia - Page 4 Icon_minitimeSro Lis 26, 2008 12:49 am

olivia eee zemdlała bo idęł.
Powrót do góry Go down
loic
Czokapik
loic


Liczba postów : 160
Wiek : 12321
Registration date : 18/11/2008

olivia - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: olivia   olivia - Page 4 Icon_minitimeSro Lis 26, 2008 12:51 am

okej, to spał
Powrót do góry Go down
olivia
Czokapik
olivia


Liczba postów : 174
Wiek : 19
Registration date : 18/11/2008

olivia - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: olivia   olivia - Page 4 Icon_minitimeCzw Lis 27, 2008 1:27 am

no i dotarli, chyba cali w sniegu, ale w mieszkaniu bylo generalnie ciepło. olivia z ulgą zdjęła płaszczyk.
Powrót do góry Go down
loic
Czokapik
loic


Liczba postów : 160
Wiek : 12321
Registration date : 18/11/2008

olivia - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: olivia   olivia - Page 4 Icon_minitimeCzw Lis 27, 2008 1:31 am

on też dotarł, zaraz za nią, ogólnie zmęczony po tym całym pseudo jeżdżeniu na łyżwach i padł na kanapę, obserwując oliwię.
Powrót do góry Go down
olivia
Czokapik
olivia


Liczba postów : 174
Wiek : 19
Registration date : 18/11/2008

olivia - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: olivia   olivia - Page 4 Icon_minitimeCzw Lis 27, 2008 1:32 am

umarła ;d w sensie usla, bo ja musze sie zrobic na jutro, siiija
Powrót do góry Go down
olivia
Czokapik
olivia


Liczba postów : 174
Wiek : 19
Registration date : 18/11/2008

olivia - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: olivia   olivia - Page 4 Icon_minitimePią Lis 28, 2008 1:18 am

przyszli i poszli spac, bo jestem zmeczona, a jutro pierwszy włef-,-
Powrót do góry Go down
loic
Czokapik
loic


Liczba postów : 160
Wiek : 12321
Registration date : 18/11/2008

olivia - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: olivia   olivia - Page 4 Icon_minitimeSob Lis 29, 2008 3:46 pm

przyszedł, zapukał. w dłoni trzymał termokubek z herbatą;d.
Powrót do góry Go down
olivia
Czokapik
olivia


Liczba postów : 174
Wiek : 19
Registration date : 18/11/2008

olivia - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: olivia   olivia - Page 4 Icon_minitimeSob Lis 29, 2008 3:49 pm

olivia miała w domu kubki. i nawet herbatę. no nic. podniosła się niepewnie i postawiła stopy na zimnej podłodze, czując przeraźliwy zawrót głowy. domyślała się, że w tym wszystkim może chodzić o tą domniemaną anemię, a nie zwykłe przeziębienie jak sądziła. aha, drzwi otworzyła też.
Powrót do góry Go down
loic
Czokapik
loic


Liczba postów : 160
Wiek : 12321
Registration date : 18/11/2008

olivia - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: olivia   olivia - Page 4 Icon_minitimeSob Lis 29, 2008 4:02 pm

starał się, nie wyśmiewaj go ;<-cześć-pocałował ją w polik i wepchnął do mieszkania, siebie za nią. zamknął też drzwi. postawił kubek na szafce i wyszedł z kurtki.
Powrót do góry Go down
olivia
Czokapik
olivia


Liczba postów : 174
Wiek : 19
Registration date : 18/11/2008

olivia - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: olivia   olivia - Page 4 Icon_minitimeSob Lis 29, 2008 4:05 pm

wyszedł to mi się kojarzy, ze nogami wyszedł i wyobrażam sobie loica z nogami w rękawach kurtki.....xd okej, koniec z moją wyobraźnią. możesz w sumie do mnie napisać na padu też 6720439.
no nic, olivia uśmiechnęła się i przeszła do salonu, pytajać loica, czy ma na coś ochotę, bo jej strasznie chciało się wymiotować. to znaczy o wymiotowaniu nic nie mowila.
Powrót do góry Go down
loic
Czokapik
loic


Liczba postów : 160
Wiek : 12321
Registration date : 18/11/2008

olivia - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: olivia   olivia - Page 4 Icon_minitimeSob Lis 29, 2008 4:12 pm

-nie, przyniosłem ci herbatę-wziął kubek i poszedł za nią-chociaż, masz może płatki?-miał chcicęxdxd, na płatki. usiadł na krześle, przyglądając się je ej.
Powrót do góry Go down
olivia
Czokapik
olivia


Liczba postów : 174
Wiek : 19
Registration date : 18/11/2008

olivia - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: olivia   olivia - Page 4 Icon_minitimeSob Lis 29, 2008 4:23 pm

olivia natomiast wzięła herbatkę i upiła jej łyk, by teraz usiąść na kolanku loica. uśmiechnęła się do niego słabo i pocałowała w zarys kości policzkowej.
- tęskniłam, za tobą - wyznała mu - płatki gdzieś mam, zaraz przygtoujęęę - obiecała.
Powrót do góry Go down
loic
Czokapik
loic


Liczba postów : 160
Wiek : 12321
Registration date : 18/11/2008

olivia - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: olivia   olivia - Page 4 Icon_minitimeSob Lis 29, 2008 4:27 pm

-to dobrze-pocałował ją w usta, ponieważ wierzył, że go nie zarazi. a jeśli zarazi, to trudno się mówi, przynajmniej posiedzi trochę w domu-bierzesz jakieś leki?-rozejrzał się po kuchni, szukając tabletek, albo syropków.
Powrót do góry Go down
olivia
Czokapik
olivia


Liczba postów : 174
Wiek : 19
Registration date : 18/11/2008

olivia - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: olivia   olivia - Page 4 Icon_minitimeSob Lis 29, 2008 4:31 pm

pokręciła głową. olivia nie wiedziała do czego służą jakie tabletki, oprócz antykoncepcyjnych żadnych nie zażywała.
- niee, mówiłam, że to tylko przeziębienie - i zabrała się za przygotowywanie loicowi płatków.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





olivia - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: olivia   olivia - Page 4 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
olivia
Powrót do góry 
Strona 4 z 6Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Montmartre.-
Skocz do: