Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
Indeks  Szukaj  Latest imagesLatest images  Rejestracja  Zaloguj  

 

 jejeje pejcz ssie

Go down 
2 posters
Idź do strony : Previous  1, 2
AutorWiadomość
parker
Nowicjusz
parker


Liczba postów : 41
Wiek : 18
Registration date : 17/11/2008

jejeje pejcz ssie - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: jejeje pejcz ssie   jejeje pejcz ssie - Page 2 Icon_minitimePią Lis 28, 2008 12:36 am

-jam - ucieszył się, siadając. postawił tackę z tostami i ee jajecznicą na kolanach, ciesząc się jak dziecko z kambodży, które widzi jedzenie pierwszy raz w życiu i nie wie co z nim zrobić. no dobra, może nie aż tak, ale się ucieszył bo to tylko facet, a oni lecą na takie bajery.
Powrót do góry Go down
paige
Admin
paige


Liczba postów : 268
Wiek : 18
Registration date : 17/11/2008

jejeje pejcz ssie - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: jejeje pejcz ssie   jejeje pejcz ssie - Page 2 Icon_minitimePią Lis 28, 2008 12:46 am

- w zasadzie - podciągnęła kolano pod brodę, bo dwóch jej sie nie chciało - co u ciebie słychać? - przecież tak długo się nie widzieli, paige miała tylko naadzieję, że kiedy pieprzył jakieś dziwki to się zabezpieczał, bo wczoraj robili to bez gumki, a nie chciała mieć jakiegoś syfa.
Powrót do góry Go down
parker
Nowicjusz
parker


Liczba postów : 41
Wiek : 18
Registration date : 17/11/2008

jejeje pejcz ssie - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: jejeje pejcz ssie   jejeje pejcz ssie - Page 2 Icon_minitimePią Lis 28, 2008 1:04 am

-nah, to co zwykle. bywałem tu i tam. ogółem same treningi i chlańsko - poklepał się po brzuchu, kiedy odstawił talerz na szafkę przy łóżku i wyciągnął przed siebie nogi, leżąc na brzuchu, właściwie półleżąc, oparty plecami o poduszkę - a u ciebie paige?
Powrót do góry Go down
paige
Admin
paige


Liczba postów : 268
Wiek : 18
Registration date : 17/11/2008

jejeje pejcz ssie - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: jejeje pejcz ssie   jejeje pejcz ssie - Page 2 Icon_minitimePią Lis 28, 2008 1:06 am

wyciągnęła swoje długie aż do nieba nogi przed siebie i przez chwilę obserwowała szczupłe, gładkie łydki.
- u mnie? hm - zastanowiła się nad tym chwilę - abby wyjebała mnie z domu, ojciec się do mnie nie odzywa, matka się nie odzywa, ale marcus się odezwał. a tak poza tym to całkiem okay.
Powrót do góry Go down
parker
Nowicjusz
parker


Liczba postów : 41
Wiek : 18
Registration date : 17/11/2008

jejeje pejcz ssie - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: jejeje pejcz ssie   jejeje pejcz ssie - Page 2 Icon_minitimePią Lis 28, 2008 1:10 am

-generalnie przechujane - skomentował typowo dla siebie, czyli ogólnikogo i nie bardzo zagłębiając się w szczegóły. prawda była taka, że parker po prostu nie potrafił rozmawiać o sprawach związanych z uczuciami, czy czymkolwiek podobnym. to było dla niego za trudne. ponad możliwości. tak na marginesie, tęsknił za nejtem :c. był jego jedynym przyjacielem. ojaoja.
Powrót do góry Go down
paige
Admin
paige


Liczba postów : 268
Wiek : 18
Registration date : 17/11/2008

jejeje pejcz ssie - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: jejeje pejcz ssie   jejeje pejcz ssie - Page 2 Icon_minitimePią Lis 28, 2008 1:12 am

paige dopiero teraz, jak moja mama dosłownie, zaczęła dostrzegać, że tak naprawdę parker nie jest facetem, z którym chciałaby być w stałym związku. nie umiał nawet z nią rozmawiać.
- mhm - przytaknęła, bo z tego wszystkiego sama nie do konca wiedziała co powinna mówić, a co nie.
Powrót do góry Go down
parker
Nowicjusz
parker


Liczba postów : 41
Wiek : 18
Registration date : 17/11/2008

jejeje pejcz ssie - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: jejeje pejcz ssie   jejeje pejcz ssie - Page 2 Icon_minitimePią Lis 28, 2008 1:13 am

-no, to ja się zbieram - i zwiał xdd
Powrót do góry Go down
paige
Admin
paige


Liczba postów : 268
Wiek : 18
Registration date : 17/11/2008

jejeje pejcz ssie - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: jejeje pejcz ssie   jejeje pejcz ssie - Page 2 Icon_minitimePią Lis 28, 2008 1:14 am

az odechciewa sie grac, serio, xd
Powrót do góry Go down
Sponsored content





jejeje pejcz ssie - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: jejeje pejcz ssie   jejeje pejcz ssie - Page 2 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
jejeje pejcz ssie
Powrót do góry 
Strona 2 z 2Idź do strony : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Paris Marriott Hotel-
Skocz do: