Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
Indeks  Szukaj  Latest imagesLatest images  Rejestracja  Zaloguj  

 

 gerarda & jaspera, tugeda.

Go down 
2 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutorWiadomość
siena
Czokapik
siena


Liczba postów : 161
Wiek : 11119
Registration date : 18/11/2008

gerarda & jaspera, tugeda. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: gerarda & jaspera, tugeda.   gerarda & jaspera, tugeda. - Page 3 Icon_minitimePon Lis 24, 2008 12:02 am

ja mam śnieg na oknie. odchyliła głowę do tyłu i oddychała też trochę ciężej. z pleców gerarda zawędrowała dłonią do jego brzucha, drapiąc przyjemnie.
Powrót do góry Go down
gerard
Czokapik
gerard


Liczba postów : 153
Wiek : 20
Związany/a z : sieną!
Registration date : 18/11/2008

gerarda & jaspera, tugeda. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: gerarda & jaspera, tugeda.   gerarda & jaspera, tugeda. - Page 3 Icon_minitimePon Lis 24, 2008 12:05 am

stwierdził, iż nie może dłużej czekać i najpierw pozbawił się koszulki, a potem jego ręka zjechała w dół i w dół, by rozpiąć rozporek spodni sieny, a zaraz owe wylądowały na podłodze. sam rozpiął swój pasek, by było jej łatwiej i tak dalej, wygrzebując portfel z tylnej kieszeni dżinsów, w którym też znalazł prezerwatywę.
Powrót do góry Go down
siena
Czokapik
siena


Liczba postów : 161
Wiek : 11119
Registration date : 18/11/2008

gerarda & jaspera, tugeda. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: gerarda & jaspera, tugeda.   gerarda & jaspera, tugeda. - Page 3 Icon_minitimePon Lis 24, 2008 12:14 am

więc zdjęła gerardowe dżinsy, by następnie, jedną dłonią drapiąc go po brzuchu, zdjąć bokserki w kotki i pieski. pocałowała go też w obojczyk, bo polubiła obojczyki gerarda, robi dużo rzeczy naraz.
Powrót do góry Go down
gerard
Czokapik
gerard


Liczba postów : 153
Wiek : 20
Związany/a z : sieną!
Registration date : 18/11/2008

gerarda & jaspera, tugeda. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: gerarda & jaspera, tugeda.   gerarda & jaspera, tugeda. - Page 3 Icon_minitimePon Lis 24, 2008 12:16 am

bo jest kobietą, to tylko faceci są ograniczeni. no, taki na przykład gerard nie mógł teraz zrobić nic, poza tym, że jakos tak wyszło i nałożywszy gumkę, wmanewrował w sienę i wyszło mu raczej ostro. zastanawiał się przez chwilę, czy ona jest jeszcze dziewicą, ale potem już go to niewiele obchodziło, bo ją posuwał i było mu za je bi ście.
Powrót do góry Go down
siena
Czokapik
siena


Liczba postów : 161
Wiek : 11119
Registration date : 18/11/2008

gerarda & jaspera, tugeda. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: gerarda & jaspera, tugeda.   gerarda & jaspera, tugeda. - Page 3 Icon_minitimePon Lis 24, 2008 12:23 am

nie była dziewicą może. ale skoro ostro, to krzyknęła na początek, a potem wbiła mu paznokcie w plecy, na segzy tyłkiem gerarda. wypchnęła biodra trochę w jego stronę, drugą ręką przyciągając go bardziej. seriouzly, dało się to wszystko zrobić.
Powrót do góry Go down
gerard
Czokapik
gerard


Liczba postów : 153
Wiek : 20
Związany/a z : sieną!
Registration date : 18/11/2008

gerarda & jaspera, tugeda. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: gerarda & jaspera, tugeda.   gerarda & jaspera, tugeda. - Page 3 Icon_minitimePon Lis 24, 2008 12:24 am

wierzę ci na słowo. gerard natomiast, kiedy już bardzo, bardzo przyjemnie doszedł, opadł obok, niemal spadając z łózka, ale nołłoriz, nic takiego nie miało miejsca. oddychając niesamowicie płytko, przyciągnął sienę do siebie i pocałował delikatnie w ramionko.
Powrót do góry Go down
siena
Czokapik
siena


Liczba postów : 161
Wiek : 11119
Registration date : 18/11/2008

gerarda & jaspera, tugeda. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: gerarda & jaspera, tugeda.   gerarda & jaspera, tugeda. - Page 3 Icon_minitimePon Lis 24, 2008 12:29 am

miała nadzieję, że chociaż nie uśnie. naciągnęła na siebie, pewnie na niego też, kołdrę czy też koc, wodząc dłonią po jego plecach i karku. uspokoiła nawet oddech.
Powrót do góry Go down
gerard
Czokapik
gerard


Liczba postów : 153
Wiek : 20
Związany/a z : sieną!
Registration date : 18/11/2008

gerarda & jaspera, tugeda. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: gerarda & jaspera, tugeda.   gerarda & jaspera, tugeda. - Page 3 Icon_minitimePon Lis 24, 2008 12:32 am

- hm, chodź pójdziemy do sypialni, jest wygodniej - stwierdził, choć tak naprawdę bał się, że w nocy spadnie i potem będzie poobijany na meczach!!!!! xd wstał nawet i podciągnął bokserki na tyłek, by teraz pociągnąć sienę i hej, zaniósł ją do sypialni, korzystając z tego, że był koszykarzem i dla niego była leciutka, raczej.
Powrót do góry Go down
siena
Czokapik
siena


Liczba postów : 161
Wiek : 11119
Registration date : 18/11/2008

gerarda & jaspera, tugeda. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: gerarda & jaspera, tugeda.   gerarda & jaspera, tugeda. - Page 3 Icon_minitimePon Lis 24, 2008 12:36 am

ale chujong xddd. zauważyła, że gerard ciągle chce wygodniej, wygodniś. więc wpakowała się pod kołdrę, po sam nos i pomyślała, że naprawdę nie zda z fizyki, taka refleksja związania z gerardem. bo nawet on jej nie pomoże, bo jej fizyczka byłą stara i zasuszona;d.
Powrót do góry Go down
gerard
Czokapik
gerard


Liczba postów : 153
Wiek : 20
Związany/a z : sieną!
Registration date : 18/11/2008

gerarda & jaspera, tugeda. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: gerarda & jaspera, tugeda.   gerarda & jaspera, tugeda. - Page 3 Icon_minitimePon Lis 24, 2008 12:39 am

- powodzenia jutro na fizyce! - wychrypiał - hej, jak coś napisz mi te zadania co będziesz miała smsem, a ja ci odpisze i przepiszesz sobie na kartkę, hm? - zaproponował, uprzednio nieco odchrząkując, bo no cóż, bolało go gardło, z tego wszystkiego.
Powrót do góry Go down
siena
Czokapik
siena


Liczba postów : 161
Wiek : 11119
Registration date : 18/11/2008

gerarda & jaspera, tugeda. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: gerarda & jaspera, tugeda.   gerarda & jaspera, tugeda. - Page 3 Icon_minitimePon Lis 24, 2008 12:41 am

-okej-mruknęła, zagrzebując się jeszcze bardziej. napisze, jeśli w ogóle pójdzie. będzie miała temat do rozmyślania na całą noc. i nowy temat, to jest, czy gerard jutro pójdzie wykorzystać kolejną bogu ducha winną niewiastę,;d. to znaczy, nie przeszkadzało jej to, że uprawiała z nim seks, wręcz przeciwnie. tylko gorzej jej było z tym, że jest koszykarzem i ma miliard czirliderek..
Powrót do góry Go down
gerard
Czokapik
gerard


Liczba postów : 153
Wiek : 20
Związany/a z : sieną!
Registration date : 18/11/2008

gerarda & jaspera, tugeda. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: gerarda & jaspera, tugeda.   gerarda & jaspera, tugeda. - Page 3 Icon_minitimePon Lis 24, 2008 12:44 am

on nie lubił pustaków, chyba nawet o tym pisałam w wizytówce, dlatego siena mu się podobała. była inteligentna, a on nie potrzebował dziewczyny, która myśli, że brazylia leży w europie. podrapał się po plecach.
- aaaa po południu możemy gdzieś pójść, coś wymyślę. a teraz dobranoc, mała - bo była mała, jak każdy w porównaniu z nim i jego jeden dziewięć sześć, wzrostu. objął sienęł ramieniem.
Powrót do góry Go down
siena
Czokapik
siena


Liczba postów : 161
Wiek : 11119
Registration date : 18/11/2008

gerarda & jaspera, tugeda. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: gerarda & jaspera, tugeda.   gerarda & jaspera, tugeda. - Page 3 Icon_minitimePon Lis 24, 2008 12:47 am

muszę przeczytać. odwróciła głowę, pocałowała go, a potem to już spała, no. i miała straszne sny..
Powrót do góry Go down
gerard
Czokapik
gerard


Liczba postów : 153
Wiek : 20
Związany/a z : sieną!
Registration date : 18/11/2008

gerarda & jaspera, tugeda. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: gerarda & jaspera, tugeda.   gerarda & jaspera, tugeda. - Page 3 Icon_minitimeNie Lis 30, 2008 6:07 pm

wrócili, z tymi swoimi bagażami i kolejnym medalem, tym razem srebrnym gerarda, jejejeeee. opadł zmęczony na kanapie w salonie, zsuwając puste puszki ze stołu, by zaraz położyć na nim nogi.
Powrót do góry Go down
siena
Czokapik
siena


Liczba postów : 161
Wiek : 11119
Registration date : 18/11/2008

gerarda & jaspera, tugeda. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: gerarda & jaspera, tugeda.   gerarda & jaspera, tugeda. - Page 3 Icon_minitimeNie Lis 30, 2008 6:13 pm

sieniacz kręcił się chwilę po mieszkaniu, sprawdzając czy nikt go nie okradł. to było załóżmy jej małemini zboczenie, bo jej ojca czasem okradali jak wyjeżdżał, czy coś. w końcu usiadła obok gerarda i siedziała jak tłukor.
Powrót do góry Go down
gerard
Czokapik
gerard


Liczba postów : 153
Wiek : 20
Związany/a z : sieną!
Registration date : 18/11/2008

gerarda & jaspera, tugeda. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: gerarda & jaspera, tugeda.   gerarda & jaspera, tugeda. - Page 3 Icon_minitimeNie Lis 30, 2008 6:32 pm

- jeeeeeeeeeeej, sien zawsze tak mało mówisz? - zaciekawił się, wzdychając głośno. bolał go ząb, głowa, chciało mu się rzygać, ale i tak doszedł do wniosku, że siena strasznie mało mówi i tak na dobrą sprawę, bardzo mało o sobie wiedzą :c.
Powrót do góry Go down
siena
Czokapik
siena


Liczba postów : 161
Wiek : 11119
Registration date : 18/11/2008

gerarda & jaspera, tugeda. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: gerarda & jaspera, tugeda.   gerarda & jaspera, tugeda. - Page 3 Icon_minitimeNie Lis 30, 2008 6:39 pm

-chyba tak, nigdy się nad tym nie zastanawiałam-oparła głowę na jego kolanach-tak, zdecydowanie dużo bardziej wolę słuchać, więc możesz mi coś opowiedzieć. ale było bardzo fajnie-pomyślała, obserwując jego tiszert, że oczekiwał podzieleniem się wrażeniami, czy coś takiego.
Powrót do góry Go down
gerard
Czokapik
gerard


Liczba postów : 153
Wiek : 20
Związany/a z : sieną!
Registration date : 18/11/2008

gerarda & jaspera, tugeda. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: gerarda & jaspera, tugeda.   gerarda & jaspera, tugeda. - Page 3 Icon_minitimeNie Lis 30, 2008 6:43 pm

- a ja chciałbym posłuchać właśnie ciebie. to znaczy nie lubię, kiedy dziewczyna zbyt dużo mówi, ale bez przesady, no wiesz. ja nie mam już nic do opowiadania, jestem człowiekiem, który poradzi żnp - odpowiedział i założył kosmyk jej ciemnych włosów za ucho.
Powrót do góry Go down
siena
Czokapik
siena


Liczba postów : 161
Wiek : 11119
Registration date : 18/11/2008

gerarda & jaspera, tugeda. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: gerarda & jaspera, tugeda.   gerarda & jaspera, tugeda. - Page 3 Icon_minitimeNie Lis 30, 2008 6:48 pm

-okej, więc będę mówiła więcej-zgięła nogi w kolanach, nie wiem jak wytłumaczyć jej pozycję, ale na pewno wiesz-więęc, co chciałbyś wiedzieć?-od czegoś trzeba zacząć. chodziła palcami od nadgarstka gerarda do zgięcia łokcia gerarda, bo się nawinął.
Powrót do góry Go down
gerard
Czokapik
gerard


Liczba postów : 153
Wiek : 20
Związany/a z : sieną!
Registration date : 18/11/2008

gerarda & jaspera, tugeda. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: gerarda & jaspera, tugeda.   gerarda & jaspera, tugeda. - Page 3 Icon_minitimeNie Lis 30, 2008 6:58 pm

- wszystko - co nie znaczy, że interesowało go jaki odcień miała dziś kupa sieny, bo to możemy akurat pominąć ;d - nawet nie wiem ile masz lat. wiem tylko, ze chodzisz jeszcze do szkoły. a co jeśli nie skonczyłaś piętnastki i zamkną mnie za molestowanie? spowiadaj się.
Powrót do góry Go down
siena
Czokapik
siena


Liczba postów : 161
Wiek : 11119
Registration date : 18/11/2008

gerarda & jaspera, tugeda. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: gerarda & jaspera, tugeda.   gerarda & jaspera, tugeda. - Page 3 Icon_minitimeNie Lis 30, 2008 7:07 pm

zwierzę ci się, że za każdym razem jak widzę ten temat to czytam 'gerarda&jaspera, tukidydesa'..-okej, już mówię-ułożyła się wygodniej, przyciągając do siebie rękę gerarda, nie wiem czemu ochnoe-mam osiemnaście lat, więc raczej cię nie zamkną. nie lubię herbaty i słonych krakersów, a od wczoraj języka niemieckiego. nie mam rodzeństwa, mieszkam z ojcem-ale to już chyba mówiła-nie mam rodzeństwa-rozgadała się ba rdzo.
Powrót do góry Go down
gerard
Czokapik
gerard


Liczba postów : 153
Wiek : 20
Związany/a z : sieną!
Registration date : 18/11/2008

gerarda & jaspera, tugeda. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: gerarda & jaspera, tugeda.   gerarda & jaspera, tugeda. - Page 3 Icon_minitimeNie Lis 30, 2008 7:14 pm

- ej, kocham krakersy ;<<<<<<<<<< - oburzyl się niesamowicie, bo poczuł się w obowiązku obrony krakersów - okej, skoro to już wiemy, to może powiedz mi na jakie studia się wybierasz. chodź na stosunki, to będę ci mówił, co było na kolokwiach - wyszczerzył się teatralnie i uszczypnął sienę w nos.
Powrót do góry Go down
siena
Czokapik
siena


Liczba postów : 161
Wiek : 11119
Registration date : 18/11/2008

gerarda & jaspera, tugeda. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: gerarda & jaspera, tugeda.   gerarda & jaspera, tugeda. - Page 3 Icon_minitimeNie Lis 30, 2008 7:25 pm

zaśmiała się nawet-na jakie studia? ochryyyste, nie wiem jeszcze. może na stosunki, albo na romańską, albo wcale nie pójdę i będę podróżowała z ojcem-wzruszyła ramionami, jeżdżąc palcem po gerardowym ramieniu.
Powrót do góry Go down
gerard
Czokapik
gerard


Liczba postów : 153
Wiek : 20
Związany/a z : sieną!
Registration date : 18/11/2008

gerarda & jaspera, tugeda. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: gerarda & jaspera, tugeda.   gerarda & jaspera, tugeda. - Page 3 Icon_minitimeNie Lis 30, 2008 7:28 pm

gerarda & jaspera, tugeda. - Page 3 S32 ustaw jej <3
gerard zastanowił się nad tym chwilę. on studiował stosunki, bo rodzice kazali mu pójść na jakiś kierunek. w europie nie odniesie sukcesu, w zakresie koszykówki.
- ja planuję od nowego sezonu przenieść się do stanów - poinformował ją, tak apropos podróży.
Powrót do góry Go down
siena
Czokapik
siena


Liczba postów : 161
Wiek : 11119
Registration date : 18/11/2008

gerarda & jaspera, tugeda. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: gerarda & jaspera, tugeda.   gerarda & jaspera, tugeda. - Page 3 Icon_minitimeNie Lis 30, 2008 7:35 pm

-a kiedy jest nowy sezon?-dojechała do karku, nie wiem jak, ale jakoś to sprytnie zrobiła. zaraz podniosła się i usiadła bokiem na gerarda kolanach, przyglądając mu się. nowa refleksja, stany=więcej czirliderek, nie wiem czemu one ciągle ją prześladują. w każdym razie, pomyślała też, że skoro stany, to nie paryż, czyli daleko, czyli nie powinna się przejmować.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





gerarda & jaspera, tugeda. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: gerarda & jaspera, tugeda.   gerarda & jaspera, tugeda. - Page 3 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
gerarda & jaspera, tugeda.
Powrót do góry 
Strona 3 z 4Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Montmartre.-
Skocz do: