Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
Indeks  Szukaj  Latest imagesLatest images  Rejestracja  Zaloguj  

 

 estelle.

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
estelle
Motylek
estelle


Liczba postów : 65
Wiek : 19
Registration date : 23/11/2008

estelle. Empty
PisanieTemat: estelle.   estelle. Icon_minitimeWto Gru 02, 2008 10:58 pm

więc przyszli tu i teraz estel grzebała się przy drzwiach, aż je w końcu otworzyła.
- wonna come in? - zapytała, dokładnie jak w tym durnym pogramie z mtv, po czym uśmiechnęła się lekko, ale zaraz się skrzywiła, no bo cóż, borrrda.
Powrót do góry Go down
jeremiah
Nowicjusz
jeremiah


Liczba postów : 44
Registration date : 17/11/2008

estelle. Empty
PisanieTemat: Re: estelle.   estelle. Icon_minitimeWto Gru 02, 2008 11:10 pm

spojrzał na zegarek. już dawno po dobranocce. tak jeremiah strasznie lubił te bajki, które puszczali w programie pierwszym dla dzieci, choć dzieckiem nie był już dawno.
- hm, jeśli nie będę przeszkadzał - wzruszył ramionami i uśmiechnął się jednokącikowo. i właśnie w tym kąciku pojawił się uroczy dołeczek <3
Powrót do góry Go down
estelle
Motylek
estelle


Liczba postów : 65
Wiek : 19
Registration date : 23/11/2008

estelle. Empty
PisanieTemat: Re: estelle.   estelle. Icon_minitimeWto Gru 02, 2008 11:15 pm

- hej, zawsze chciałam mieć dołki jak sie uśmiecham - stwierdziła i chyba w końcu wszedł, tak więc zamknęła drzwi na klucz, trochę huknęło, bo był przeciąg i zimno w mieszkaniu, zapomniała zamknąć okno. - ale moje przyjaciółki się zawsze skarżą, jak któraś ma dołeczki, że to zaokrągla twarz czy coś takiego, nie mam pojęcia, ja i tak zawsze chciałam mieć...
Powrót do góry Go down
jeremiah
Nowicjusz
jeremiah


Liczba postów : 44
Registration date : 17/11/2008

estelle. Empty
PisanieTemat: Re: estelle.   estelle. Icon_minitimeWto Gru 02, 2008 11:25 pm

zaśmiał się pod nosem, ale to było raczej takie ciche i mało entuzjastyczne. zastanawiał się ile estelle może mieć lat. prawdę mówiąc miał nadzieję, że skonczyła osiemnaście, bo ostatnio z niepełnoletnimi miał złe doświadczenie.
- ale tu nazimniłaś! - stwierdził tylko i zdjąwszy buty, poszedł za nią do salonu - mieszkasz sama?
Powrót do góry Go down
estelle
Motylek
estelle


Liczba postów : 65
Wiek : 19
Registration date : 23/11/2008

estelle. Empty
PisanieTemat: Re: estelle.   estelle. Icon_minitimeWto Gru 02, 2008 11:28 pm

- no tak, sama, w rzeczy samej. musiałam zostawić otwarte okno, rozgość się, a ja zamknę! aha, chcesz cos do picia albo jesteś głodny? - zapytała, stając w progu salonu przy wejściu do swojej sypialni, bo tak właśnie okno było uchylone, najwyraźniej albo zostawiła ona albo sprzataczka.
Powrót do góry Go down
jeremiah
Nowicjusz
jeremiah


Liczba postów : 44
Registration date : 17/11/2008

estelle. Empty
PisanieTemat: Re: estelle.   estelle. Icon_minitimeWto Gru 02, 2008 11:40 pm

- napiłbym się kawy - i tak pewnie przez pół nocy będzie oglądał southpark, więc duża dawka kofeiny się przyda, przynajmniej w mnienmaniu jeremiaha - jeśli to nie kłopot oczywiście. łaaa-adnie tutaj masz! - stwierdził, na tyle głlośno, by estelle, będąc w swojej sypialni usłyszała.
Powrót do góry Go down
estelle
Motylek
estelle


Liczba postów : 65
Wiek : 19
Registration date : 23/11/2008

estelle. Empty
PisanieTemat: Re: estelle.   estelle. Icon_minitimeWto Gru 02, 2008 11:43 pm

- mi też sie podoba - powiedziała, zamykając okno, po czym przyszła z powrotem do salonu, a potem do kuchni, z której wróciła z filiżanką kawy i sokiem malinowym. - pijesz kawę na noc? ja bym nie mogła potem spać - postawiła kawę na stole, sama skuliła się na kanapie obok niego ze szklanką soku.
Powrót do góry Go down
jeremiah
Nowicjusz
jeremiah


Liczba postów : 44
Registration date : 17/11/2008

estelle. Empty
PisanieTemat: Re: estelle.   estelle. Icon_minitimeWto Gru 02, 2008 11:56 pm

- bo ja raczej nie będę spał. będę oglądał southpark, bo kolega nagrał mi wszystkie odcinki. jutro i tak nie mam nic ciekawego w planach - wziął sobie urlop, bo tęsknił za dawnym, luźnym życiem bez pracy.
Powrót do góry Go down
estelle
Motylek
estelle


Liczba postów : 65
Wiek : 19
Registration date : 23/11/2008

estelle. Empty
PisanieTemat: Re: estelle.   estelle. Icon_minitimeSro Gru 03, 2008 12:11 am

- też bym tak chciala - powiedzia i go wygonila.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





estelle. Empty
PisanieTemat: Re: estelle.   estelle. Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
estelle.
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Le Marais.-
Skocz do: