Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
Indeks  Szukaj  Latest imagesLatest images  Rejestracja  Zaloguj  

 

 gabi & żizel

Go down 
3 posters
Idź do strony : 1, 2, 3  Next
AutorWiadomość
gabrielle
Motylek
gabrielle


Liczba postów : 99
Wiek : 19
Registration date : 23/11/2008

gabi & żizel Empty
PisanieTemat: gabi & żizel   gabi & żizel Icon_minitimeNie Lis 23, 2008 5:50 pm

seksyyy. afro
Powrót do góry Go down
gabrielle
Motylek
gabrielle


Liczba postów : 99
Wiek : 19
Registration date : 23/11/2008

gabi & żizel Empty
PisanieTemat: Re: gabi & żizel   gabi & żizel Icon_minitimeWto Lis 25, 2008 12:32 am

gabi i bazyl dotarli. żizel nie było, a przynajmniej wszystko na to wskazywało. rozsupłała szaliczek i odłożyła torebkę na szafkę, zapraszając go do środka. po drodze zgarnęła wszystkie swoje notatki z sypialni, po czym przyniosła jakieś picie, w sensie winko.
Powrót do góry Go down
basil
Miś koala
basil


Liczba postów : 112
Wiek : 19
Registration date : 23/11/2008

gabi & żizel Empty
PisanieTemat: Re: gabi & żizel   gabi & żizel Icon_minitimeWto Lis 25, 2008 12:36 am

rozglądał się po mieszkaniu z zaciekawieniem, wyglądało inaczej niż jego, przede wszystkim było czyste i wysprzątane, brawa dla tej pani! usiadł na kanapie i raczej wiadomo, że nie przyszedł tu w ramach bezinteresownej pomocy koleżeńskiej, prawda.
- ładnie mieszkasz - powiedział, otwierając wino.
Powrót do góry Go down
gabrielle
Motylek
gabrielle


Liczba postów : 99
Wiek : 19
Registration date : 23/11/2008

gabi & żizel Empty
PisanieTemat: Re: gabi & żizel   gabi & żizel Icon_minitimeWto Lis 25, 2008 12:43 am

gabrielle rozłozyła się w pobliżu basila, razem ze swoimi notatkami i ukradkowo mu przyglądając, odłożyła kartki na bok.
- okay, myślę, że mogę to oddać kiedy indziej, zostawiłam laptopa w pracy - w sensie w prokuraturze - a do tego giselle nie znam hasła. głupia.
Powrót do góry Go down
basil
Miś koala
basil


Liczba postów : 112
Wiek : 19
Registration date : 23/11/2008

gabi & żizel Empty
PisanieTemat: Re: gabi & żizel   gabi & żizel Icon_minitimeWto Lis 25, 2008 12:46 am

stwierdził w myślach, że taa, jasne, pewnie zrobiła to specjalnie, ale i tak mu to schlebiało, że go zaprosiła tak podstępem.
- mogłaś mnie po prostu zaprosić na wino - powiedział trochę mało sympatycznie, bo za dużo ostatnio wypłynęło od niego sympatii moim zdaniem! ona głupia, on zuchwały, ja słodki, ty słodka, niezła byłaby z nas para xd.
Powrót do góry Go down
gabrielle
Motylek
gabrielle


Liczba postów : 99
Wiek : 19
Registration date : 23/11/2008

gabi & żizel Empty
PisanieTemat: Re: gabi & żizel   gabi & żizel Icon_minitimeWto Lis 25, 2008 12:50 am

- słucham? - zasmiała się ironicznie, piorunując go wzrokiem - to była tylko taka luźna propozycja, ale jesli nie chcesz, to proszę wyjdź i wrocisz jutro, kiedy przyniosę laptopa - wzruszyła ramionami, uwaznie obserwując go wzrokiem.
Powrót do góry Go down
basil
Miś koala
basil


Liczba postów : 112
Wiek : 19
Registration date : 23/11/2008

gabi & żizel Empty
PisanieTemat: Re: gabi & żizel   gabi & żizel Icon_minitimeWto Lis 25, 2008 12:56 am

- och, a czy ja mówię, że to źle? - spytał, po czym upił łyk wina. oblizał winowe czy też winne wargi, co wyszło mu całkiem seksownie i odchrząknął cicho. - nie psuj atmosfery - jaki typiarz z niego, co nie? uśmiechnął się do niej jednokącikowo i spojrzał w sufit.
Powrót do góry Go down
gabrielle
Motylek
gabrielle


Liczba postów : 99
Wiek : 19
Registration date : 23/11/2008

gabi & żizel Empty
PisanieTemat: Re: gabi & żizel   gabi & żizel Icon_minitimeWto Lis 25, 2008 1:00 am

- jakiej atmosfery? - bo ona takowej, najwyraźniej nie wyłapała. założyła nogę na nogę i machała nerwowo stopa, zastanawiając się, co do cholery dzieje się z pieprzoną giselle. jak tak dalej pójdzie, będzie musiała ją zamknąć w ośrodku.
Powrót do góry Go down
basil
Miś koala
basil


Liczba postów : 112
Wiek : 19
Registration date : 23/11/2008

gabi & żizel Empty
PisanieTemat: Re: gabi & żizel   gabi & żizel Icon_minitimeWto Lis 25, 2008 1:05 am

- nie wiem, tej takiej pogodowej - machnął ręką, jakby chciał pokazać atmosferę tą taką pogodową, a że machnął tą, w której trzymał lampkę, prawie ją wylał, ale na szczęście prawie robi wielką różnicę. - dobra, zmieńmy temat - mruknął. - co robi twoja siostra?
Powrót do góry Go down
gabrielle
Motylek
gabrielle


Liczba postów : 99
Wiek : 19
Registration date : 23/11/2008

gabi & żizel Empty
PisanieTemat: Re: gabi & żizel   gabi & żizel Icon_minitimeWto Lis 25, 2008 1:10 am

- uczy się. w sensie w liceum - odpowiedziała spokojnie i podrapała się po policzku. a potem dała mu swój numer i poszła spać, powiedziala ze ma sie jutro odezwaaać.
Powrót do góry Go down
basil
Miś koala
basil


Liczba postów : 112
Wiek : 19
Registration date : 23/11/2008

gabi & żizel Empty
PisanieTemat: Re: gabi & żizel   gabi & żizel Icon_minitimeWto Lis 25, 2008 9:59 pm

bazyl przyszedł stosunkowo szybko w swojej ukochanej, czarnej, skórzanej kurtce, jakichś fajnych rurkach, które zwisały mu z tyłka i zapukał, zastanawiając się czy uda mu się zrobić coś z jej ogrzewaniem czy wyjdzie na downa. czekał aż mu otworzy, przytupując sobie w rytmie other side red hotów.
Powrót do góry Go down
gabrielle
Motylek
gabrielle


Liczba postów : 99
Wiek : 19
Registration date : 23/11/2008

gabi & żizel Empty
PisanieTemat: Re: gabi & żizel   gabi & żizel Icon_minitimeWto Lis 25, 2008 10:10 pm

a gabi w ciepłej bluzie swojego byłego, który ją u niej zostawił, siedziała w salonie i uzupełniała jakieś akta, z listy dowodów jakiegoś szesnastolatka. to wszystko ją przerażało, do prawdy. podniosła się z kanapy, by otworzyć drzwi przed basilem i uśmiechnąć się niemrawo.
- cześć, wchoodź - powiedziała i hej, wyszło jej to całkiem sympatycznie.
Powrót do góry Go down
basil
Miś koala
basil


Liczba postów : 112
Wiek : 19
Registration date : 23/11/2008

gabi & żizel Empty
PisanieTemat: Re: gabi & żizel   gabi & żizel Icon_minitimeWto Lis 25, 2008 10:17 pm

- więc wchodzę - powiedział i istotnie, wszedł, zamykając za sobą drzwi, zeby więcej zimna nie miało szansy dostać sie już do środka. zamknął za sobą drzwi na klucz naweet. ucałował ją trochę soczyście w policzek na przywitanie, fundując jej przy tym niezapomniane wrazenia [xd] i zdjął z siebie płaszcz, który odwiesił na ten sam wieszak co wczoraj. - rzeczywiście zimno! - wzdrygnął się, zsuwając buty ze stóp.
Powrót do góry Go down
gabrielle
Motylek
gabrielle


Liczba postów : 99
Wiek : 19
Registration date : 23/11/2008

gabi & żizel Empty
PisanieTemat: Re: gabi & żizel   gabi & żizel Icon_minitimeWto Lis 25, 2008 10:21 pm

gabi więc podrapała się po nadgarstku i pociągnęła nosem. zapewne będzie chora. giselle nie było! przygryzła lekko dolną wargę i zaprosiła go do salonu.
- herbaty? kawy? chociaż nie wiem, czy mam herbatę - podrapała się po skroni i przeszła dalej, do kuchni, uprzednio zapalając światło - jest naprawdę zimno, nie wiem co giselle zrobiła.
Powrót do góry Go down
basil
Miś koala
basil


Liczba postów : 112
Wiek : 19
Registration date : 23/11/2008

gabi & żizel Empty
PisanieTemat: Re: gabi & żizel   gabi & żizel Icon_minitimeWto Lis 25, 2008 10:28 pm

- ja tez nie wiem, ale zaraz się przekonamy - powiedział, wchodzac do salonu. stanął w progu, mruząc oczy, bo w salonie było niesamowicie jasno, a w korytarzu niesamowicie ciemno, wiec musiał się przyzwyczaić. po kilku sekundach przysiadł w fotelu, który przyjemnie sie pod nim zapadł, ale nie w sensie połamał. - nie, dzięki, nie chce mi sie pić, najpierw powiedz, gdzie masz piecyk.
Powrót do góry Go down
gabrielle
Motylek
gabrielle


Liczba postów : 99
Wiek : 19
Registration date : 23/11/2008

gabi & żizel Empty
PisanieTemat: Re: gabi & żizel   gabi & żizel Icon_minitimeWto Lis 25, 2008 10:35 pm

piecyk? to oni żyją w średniowieczu? ja mam takie w łazience ustawiane na guziczki ;d.
- w łazience - w sensie, że też tam ma centralne. wróciła do salonu i podciągnęła nogi pod brodę, by założyć na nie bluzę. drżała z zimna, chyba straciła humor z tego wszystkiego, a dziś dostała nową pracę i do tej pory była z siebie zadowolona.
Powrót do góry Go down
basil
Miś koala
basil


Liczba postów : 112
Wiek : 19
Registration date : 23/11/2008

gabi & żizel Empty
PisanieTemat: Re: gabi & żizel   gabi & żizel Icon_minitimeWto Lis 25, 2008 10:44 pm

no bo to jest piecyk od centralnego, no!!!!!!!!!!! okej, nie do końca potrafię powiedzieć, co takiego bazyl wyprawiał z tym piecykiem czy też centralnym czy też czym tam byś chciała, ale zrobił co nalezy i był dumny z siebie, w związku z tym. wyszedł z łazienki, jeszcze nawet się załatwił i poszedł do salonu.
- no i zrobione! - poinformował ją. - po prostu nie chciał sie zapalać, ale już to załatwiłem.
Powrót do góry Go down
gabrielle
Motylek
gabrielle


Liczba postów : 99
Wiek : 19
Registration date : 23/11/2008

gabi & żizel Empty
PisanieTemat: Re: gabi & żizel   gabi & żizel Icon_minitimeWto Lis 25, 2008 10:49 pm

uśmiechnęła się do niego wdzięcznie i nawet podniosła z fotela, naciągając teraz rękawy bluzy, w której swoją drogą wyglądała jak w namiocie.
- dzięki, uratowałeś mój tyłek przed odmrożeniem, bo giselle, zapewne jest przyzwyczajona do tego, że jest jej zimno, no wiesz, kiedy ćpa na dworcach, czy cos takiego - okej, ona nie wierzyła już w siostrę i przestała się nią martwić. a przynajmniej tak sobie wmawiala - co mogę dla ciebie zrobić w zamian?
Powrót do góry Go down
basil
Miś koala
basil


Liczba postów : 112
Wiek : 19
Registration date : 23/11/2008

gabi & żizel Empty
PisanieTemat: Re: gabi & żizel   gabi & żizel Icon_minitimeWto Lis 25, 2008 10:54 pm

- och, nie wieeeeem - powykrzywiał głowę na lewo i na prawo, przez chwilę mysląc o tym, co mogłaby zrobić, a przychodziło mu tylko jedno, ale wcale nie było to nic bezpruderyjnego i nieodpowiedniego. pokleplał się znacząco po policzku, na którym to miał szorstki, dwudniowy zarost, z którym wyglądał naprawdę seksownie, nawet bez niego tak wyglądał!
Powrót do góry Go down
gabrielle
Motylek
gabrielle


Liczba postów : 99
Wiek : 19
Registration date : 23/11/2008

gabi & żizel Empty
PisanieTemat: Re: gabi & żizel   gabi & żizel Icon_minitimeWto Lis 25, 2008 11:01 pm

- więc? - spojrzała na niego wyczekująco, było jej wszystko jedno, mogła nawet mu obciągnąć. okej, wcale nie podrapała się po zgrabnym nosku i uśmiechnęła zachęcająco.
Powrót do góry Go down
basil
Miś koala
basil


Liczba postów : 112
Wiek : 19
Registration date : 23/11/2008

gabi & żizel Empty
PisanieTemat: Re: gabi & żizel   gabi & żizel Icon_minitimeWto Lis 25, 2008 11:08 pm

stwierdził, że nie załapała, ale on nie chciał jej w żadnen sposób ułatwiać zadania, niech dziewczyna ruszy trochę móżdżkiem, a co! więc poklepał się znów po policzku i uśmiechnął, a w jego policzkach pojawiły się urocze dołeczki, których osobiście wręcz nienawidził.
Powrót do góry Go down
gabrielle
Motylek
gabrielle


Liczba postów : 99
Wiek : 19
Registration date : 23/11/2008

gabi & żizel Empty
PisanieTemat: Re: gabi & żizel   gabi & żizel Icon_minitimeWto Lis 25, 2008 11:13 pm

aha, jezu ja też nie zalapałam, myślałam, że się poklepał bo tak, ale mnie zaskoczyłaś teraz. no więc gabrielle wspięła sie na palce i pocałowała go mniej więcej w kącik ust, uśmiechając się delikatnie. tylko tyle? hihi.
Powrót do góry Go down
basil
Miś koala
basil


Liczba postów : 112
Wiek : 19
Registration date : 23/11/2008

gabi & żizel Empty
PisanieTemat: Re: gabi & żizel   gabi & żizel Icon_minitimeWto Lis 25, 2008 11:17 pm

- tylko tyle? - uniósł jedną brew do góry, uśmiechając się. była niebezpiecznie blisko, poza tym strasznie ładnie pachniała, aż miał ochotę wycisnąć z niej esencję jak w pachnidle, ookej, to był tylko żarcik. rozesmiał się prawie, układając prawą dłoń na jej prawym również biodrze, które było miłe i okrągłe, czyli takie jak trzeba.
Powrót do góry Go down
gabrielle
Motylek
gabrielle


Liczba postów : 99
Wiek : 19
Registration date : 23/11/2008

gabi & żizel Empty
PisanieTemat: Re: gabi & żizel   gabi & żizel Icon_minitimeWto Lis 25, 2008 11:31 pm

aha, zapomniałam o niej. gabrielle chyba nawet załapała o co chodzi, a jeśli wziąć pod uwagę, że ostatnimi czasy była niewyżyta, lekko, oplotła kark basila rękami i pocałowała, już namiętniej.
Powrót do góry Go down
basil
Miś koala
basil


Liczba postów : 112
Wiek : 19
Registration date : 23/11/2008

gabi & żizel Empty
PisanieTemat: Re: gabi & żizel   gabi & żizel Icon_minitimeWto Lis 25, 2008 11:34 pm

tego się nie spodziewał, ale był bardzo zadowolony, kiedy objął ją mocno w talii, przyciskając do swojego torsu. był ostatnio napalony, zastanawiał się więc czy gabi jest na tyle łatwa, że się z nim prześpi. nic narazie jednak nie zrobił w tym kierunku, odwzajemniał tylko pocałunek.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





gabi & żizel Empty
PisanieTemat: Re: gabi & żizel   gabi & żizel Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
gabi & żizel
Powrót do góry 
Strona 1 z 3Idź do strony : 1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Le Marais.-
Skocz do: